Робота на JOBITT: вакансії компанії ANVI

Висококваліфіковані виконавці робіт в сфері IT-послуг затребувані в усьому світі, саме тому публікацією актуальних вакансій від надійних давно перевірених роботодавців та резюме від можливих претендентів на зайняття вакантних посад займаються найбільш відомі онлайн-платформи з пошуку роботи та потенційних виконавців на кшталт JOBITT. Серед незаперечних переваг онлайн-платформи, як інформує сайт jobitt.com – гарантія оплати праці для виконавця робіт навіть впродовж першого місяця роботи працівника. Після реєстрації на сайті його послугами можна користуватися впродовж місяця без проведення оплати.

Основні напрямки діяльності компанії ANVI

Сервіс JOBITT містить інформацію про українські, північно-американські, ізраїльські компанії та фірми з інших країн, що працюють в сфері IT-послуг та шукають можливих претендентів на виконання вказаних робіт. Серед роботодавців, що скористалася широкими можливостями онлайн-платформи є компанія ANVI, що має штаб-квартири в Ізраїлі та в Україні. Співробітники компанії займаються розробкою програмного забезпечення та в більшості працюють на умовах аутстафінгу – тобто виведені за штат компанії.

Водночас розробка програмного забезпечення можлива на умовах аутсорсингу, тобто субпідряду з іншими компаніями з залученням найкращих талантів в поєднанні з сучасними технологіями, бізнес-орієнтованому підходу та глибокому досвіду, яким володіють фахівці компанії у різноманітних галузях та сферах діяльності.

До сфери діяльності компанії, як інформує сайт https://jobitt.com/company/anvi, входять послуги з:

  • розробки програмного забезпечення та цифрового дизайну;
  • електронного маркетингу та підбору персоналу;
  • аутсорсингу бізнес-процесів в IT-сфері та інших галузях господарювання та фінансової діяльності.

Особливості послуг JOBITT Safe

Після реєстрації на сайті JOBITT потенційний роботодавець зобов’язаний перерахувати на рахунок онлайн-платформи певну суму грошових коштів, за рахунок яких буде проведено плату роботи найнятого фахівця навіть за перший (можливо неповний) робочий місць. Компанія ANVI, в тому числі завдяки онлайн-платформі змогла залучити до роботи понад 100 фахівців у сфері IT-індустрії, які за сім років роботи у вказаному сегменті ринку змогли виконати більш як 500 різноманітних проектів.

Як свідчать відгуки про компанію ANVI на порталі JOBITT, працевлаштовані тут фахівці цілком задоволені своєю роботою та рівнем заробітку, виконуючи роботи з продукування програмного забезпечення для електронної комерції, будівництва та сфери послуг.