Новини футболу на UkrFootball

Завершились футбольні баталії Чемпіонату світу з футболу в Катарі, де гідно та цілком заслужено тріумфувала збірна Аргентини на чолі з капітаном Ліонелем Мессі. Завершується 2022 рік і в українському футболі, чемпіонат якого проходить умовах відкритої агресії ерефії, яка розпочала неоголошену війну в Україні 24 лютого 2022 року й продовжує нищити українську економіку, завдаючи незчисленних бід нашому народу. Футбольні баталії українського чемпіонату відбуваються за закритих трибун задля безпеки глядачів, проте футбольні поєдинки викликають неабиякий інтерес у справжніх шанувальників шкіряного м’яча не кажучи вже про інформаційні портали, де новини футболу займають чільне місце.

Футбольні новини на сайті UkrFootball

Неможливість відвідування футбольних поєдинків українські вболівальники компенсують переглядом відеотрансляцій матчів української Прем’єр-ліги на телевізійних каналах та використовуючи матеріали спеціалізованих інтернет-видань на кшталт UkrFootball. Саме тут можна прочитати про найсвіжіші новини українського футболу:

  • в аналітичних оглядах та ексклюзивних інтерв’ю в рубриках «новини»;
  • в авторських матеріалах про український чемпіонат та нашу національну збірну в рубриках «збірна» та «УПЛ»;
  • в експертних оглядах футбольних аналітиків та фахівців про перипетії футбольних баталій серед команд нижчого дивізіону українського футболу в рубриках «1 ліга» та «2 ліга».

Окрім суто футбольної інформації інформаційний портал містить велику кількість напрочуд цікавих статей та аналітичних досліджень, які цікаві азартним гравцям, що роблять свої ставки в букмекерських конторах. Саме для них на порталі призначені відповідні рубрики.

Підводимо підсумки футбольного 2022 року

До завершення 2022 року залишилось менше одного тижня, саме тому футбольні аналітики та експерти заходилися підводити підсумки року футбольного, визначаючи кращих серед гравців та тренерів української Прем’єр-ліги та гравців українського походження, що грають в зарубіжних клубах. Отож, за останніми публікаціями на інформаційному порталі UkrFootball можемо стверджувати, що:

  • найкращим форвардом українського чемпіонату визнано форварда команди «Дніпро-1» Артема Довбика;
  • найкращим тренером вітчизняної Прем’єр-ліги визнано керманича команди «Кривбас» Юрія Вернидуба;
  • найкращим українським футболістом, що грає в закордонних чемпіонатах, за результатами опитування сайту «Український футбол», визнано Олександра Зінченка, що грає а англійському чемпіонаті.

Детальні результати голосування – на сайті UkrFootball.