Для яких цілей можна використовувати бензиновий щепоріз

Під час обрізування дерев чи кущів виникає проблема подальшого транспортування та складування гілок, сучків чи інших деревних відходів, які займають великий об’єм, що вимагає додаткових витрат палива для їх перевезення на звалище або до місця подальшої переробки. Водночас успішне вирішення даної проблеми можливе завдяки використанню бензинової щеподробилки, яка працює завдяки використанню бензинового двигуна внутрішнього згоряння. На відміну від інших моделей, які працюють від електричного живлення чи за рахунок валу відбору потужності від трактора, бензиновий щепоріз є повністю автономним.

Деякі з переваг бензинового щепоріза

Завдяки вбудованому бензиновому двигуну, щеподробилку можна використовувати у місцях, віддалених від джерел постійного електричного струму – в лісі чи посеред садово-паркових насаджень, де проводиться суцільна чи санітарна рубка дерев. Серед переваг бензинового щепоріза варто відмітити:

  • високу мобільність агрегата, який можна досить легко транспортувати до місця його використання на звичайному автомобільному причепі чи навіть вручну (в місцях де є лише пішохідні стежки чи паркові алеї);
  • високі параметри потужності та продуктивності завдяки достатньо потужному двигуну в 7 к. с. (в окремих моделях щеподробилок вмонтовано двигун потужністю до 35 к. с., що дозволяє переробляти на щепу достатньо грубі гілки дерева, сучки та частини пеньків;
  • універсальність щепоріза, завдяки якому можна заготовляти на зиму паливо для твердопаливного котла з відходів та нікому непотрібних гілок та водночас, за потреби, подрібнювати органічні відходи на кшталт бадилля соняшнику, топінамбуру чи кукурудзи для їх подальшого компостування.

Бензинові щепорізи, які доступні на сайті Arpal, не вимагають складного обслуговування – потрібно своєчасно замінювати масло та фільтри в бензиновому двигуні та періодично заточувати або замінювати ножі.

Де можна користуватися бензиновими подрібнювачами

Універсальність бензинового щепоріза дозволяє його використання для найрізноманітніших робіт – від заготівлі щепи для опалення, отримуваної від подрібнення гілок до переробки рослинних стебел, лушпиння горіхів, качанів кукурудзи чи капусти для компосту.

Вказані агрегати, як інформує сайт, можуть використовувати підприємства м’ясопереробної промисловості, адже бензинові щеподробилки успішно перетворять на дрібні часточки роги та копита великої рогатої худоби.