Кейтеринг в Києві

Кейтеринг від КУЛДІМ

Минули ті часи, коли святкування якоїсь важливої події для великої організації доводилося організовувати силами співробітників. Тепер його можна довіряти фахівцям, особливо ті моменти, що стосуються організації харчування. Адже все більше й більших компаній, які займаються громадським харчуванням – у тому числі й кулінарний будинок «Кулдім», починають надавати послуги кейтерингу у Києві. Та й в інших містах нашої країни, але про це трохи згодом.

Що таке кейтеринг і яким він буває

Якщо коротко, кейтеринг – це надання послуг громадського харчування на виїзді. Тобто не просто доставка готових страв, а їх подача, обслуговування клієнтів, подальше прибирання та й деякі додаткові послуги.

Виходячи з цього, кейтеринг може бути таких видів:

 • Доставка обідів. Найпоширеніший спосіб організації харчування в офісах сучасних компаній. По суті, те саме, що харчування на заводі або в нормальній школі, тільки з на кілька порядків кращою якістю та більшою різноманітністю. Крім того, ви можете просто замовити готові страви в приватному порядку - і зробити це замовлення постійним, якщо не хочете возитися з готуванням, але любите смачну їжу.
 • Кава-брейк. Найлегший формат виїзного ресторанного обслуговування. По суті – доставка десертів, чаю та кави, щоб клієнти могли під час невеликої перерви (15-30 хвилин) перекусити та за філіжанкою обговорити якісь питання.
 • Фуршет. Організація харчування на різноманітних заходах. Найчастіше це страви, що подаються маленькими порціями, які зручно їсти стоячи, адже сидячих місць на фуршеті не передбачено. Часто у процесі подають і невеликі порції алкоголю.
 • Банкет. Урочистий захід, що передбачає найвищий рівень обслуговування. Весілля, ювілеї, важливі для організації події – все це може бути відсвятковано у форматі банкету.
 • Шведський стіл. Організація харчування, більш типова для готелів. Є певний набір страв, є місця для сидіння, є клієнти, які з цього набору набирають те, що їм більше подобається. Сервіс мінімальний - розкласти, зібрати, прибрати. У деяких компаніях, втім, саме у такому форматі реалізовано доставку обідів.
 • Виїзний бар. Щось на кшталт кава-брейка, але тільки з алкогольними напоями. Плюс приготування на місці різних коктейлів та подача закусок.

Кулдім

Чому варто скористатися саме послугами «Кулдім»

Як ми вже говорили, безліч організацій у Києві надають послуги кейтерингу. То чому серед усіх них вам потрібно обрати саме «Кулдім»? А ось чому.

 • Понад 14 років досвіду у сфері громадського харчування, у тому числі досвіду обслуговування різних заходів.
 • Власне виробництво та зв'язки з європейськими постачальниками, які забезпечують нас продуктами найвищої якості.
 • Різноманітне меню. З одного боку – це звичні страви європейської та української кухні, але з іншого – унікальні авторські рецепти, що поєднують традиції та новаторський підхід.
 • Унікальні пропозиції. «Кулдім» - один із небагатьох закладів у Києві, який працює зі свіжою рибою та дичиною. Але про це вам потрібно домовлятися з нашими представниками у приватному порядку.
 • Напої із Європи. У тому числі елітні вина без будь-якої значної націнки.
 • Гнучкий графік робіт. Зараз, на жаль, доводиться враховувати комендантську годину та інші обмеження, але у мирний час ми працювали цілодобово та могли підлаштуватися під зручний для вас графік.
 • Власне виробництво тортів. Як класичних, так і особливих весільних з урахуванням побажань клієнта.
 • Обслуговування не лише корпоративних клієнтів, а й приватних осіб. Якщо вам необхідно організувати бенкет на честь весілля чи дня народження – сміливо звертайтесь до нас.
 • Сервіс ресторанного рівня. Немає особливої різниці, чи відвідаєте ви нас особисто, чи замовите у нас кейтеринг – і обслуговування, і якість страв будуть однакового рівня – найвищого.
 • Виїзд у область. Тобто так, ми працюємо не лише в Києві. І хто знає, може в майбутньому наш сервіс буде поширений і на інші області нашої країни.

Висновки

Часи ковіда нам уже показали, що доставка їжі – не розкіш, а абсолютно нормальна практика. То чому б те, що є нормальним для приватних осіб, не поширити і на організації? Тим паче, що у справді добрих компаніях західного зразка давно вже організовують харчування для персоналу саме у форматі кейтерингу. Тому якщо вам потрібно щось подібне – сміливо звертайтеся до нас, у «Кулдім». І ми організуємо все за найвищим розрядом!