Скільки коштує заміна клавіатури в ноутбуці?

 Клавіатура для ноутбука, безсумнівно, є однією з найбільш часто використовуваних і, отже, вразливих комплектуючих. Є багато ситуацій, унаслідок яких пристрій введення може вийти з ладу. Достатньо одного необережного руху, щоб вміст перевернутої чашки опинився на клавіатурі. Відчайдушна рятувальна операція тут не допоможе, а подальша робота з комп'ютером стає неможливою.

У цьому випадку ми повинні серйозно подумати про заміну пошкодженого обладнання, а знайти потрібний варіант клавіатури для Lenovo можна тут https://www.aks.ua/catalog/klaviatury-dlya-noutbukov/brand/lenovo.  Однак одразу виникає низка запитань: скільки коштує, як знайти підходящу модель, чи можна замінити самостійно. На ці питання ми відповімо в сьогоднішній статті.

Типи клавіатур

  1. Стандарт

 Це найпоширеніший тип клавіатур, який використовується практично всіма виробниками. Стандартна версія кріпиться до ноутбука за допомогою затискачів. Ззаду у клавіатури є один з'єднувальний шлейф, який підключається до материнської плати ноутбука. Ціни на такі клавіатури починаються від 300 грн. Для лептопів Asus потрібний варіант шукайте тут https://www.aks.ua/catalog/klaviatury-dlya-noutbukov/brand/asus

  1. З підсвічуванням

 Одним із різновидів стандартних клавіатур є версія з підсвічуванням. Як і попередній варіант, він кріпиться на засувках. Різниця в тому, що у вас є підсвічування клавіш. У цих моделей є додатковий шлейф на живлення світлодіодів. Ціни зазвичай починаються з 300 грн.

  1. З верхньою панеллю

 У багатьох нових моделях ноутбуків клавіатури по суті пов'язані з усією передньою частиною корпусу. У таких випадках необхідно замінити вузол цілком. Ціни більшості таких моделей перевищують 700 грн.

Чи можу я замінити клавіатуру самостійно?

 У переважній більшості випадків - ТАК! Якщо ваша клавіатура кріпиться тільки на засувках, то ви можете легко замінити її самостійно. Це дійсно просто, і завдяки цьому ви заощадите час і, перш за все, гроші. Саму клавіатуру для ноутбука HP шукайте тут https://www.aks.ua/catalog/klaviatury-dlya-noutbukov/brand/hp

У яких ситуаціях краще здати ноутбук у сервіс?

Деякі клавіатури кріпляться за допомогою пластикових заклепок (це популярне рішення, особливо в техніці Apple). У цьому випадку рекомендуємо скористатися послугами сервісних інженерів, оскільки ця процедура вимагає повного розбирання ПК і спеціального обладнання.

Клавіатура з підсвічуванням. Чи можна встановити звичайну версію замість неї і навпаки?

Звичайно, звичайна версія клавіатури повинна працювати нормально. Перед купівлею переконайтеся, що всі параметри сумісні з вашим ноутбуком. Ситуація ускладнюється в тому разі, якщо підсвічування не було раніше, але у вас виникла потреба в його підключенні. Клавіатура має працювати, але ми не можемо гарантувати, що підсвічування буде підтримуватися. Як ми вже згадували, світлодіоди підключаються окремо, а в деяких ноутбуків такого конектора просто немає, що унеможливлює активацію цієї опції.

 

Також рекомендуємо: