Брендові шпалери для різних приміщень: де краще замовити

При виборі оздоблювальних покриттів для оформлення інтер'єру необхідно звертати увагу на призначення приміщення, умови його експлуатації, супутню обстановку (меблі, прикраси, ліпний декор тощо). Один із найпопулярніших товарів лінійки – брендові шпалери. Пропоновані у продажу матеріали здатні підкреслити потрібний стиль відповідно до дизайн-проекту, візуально зонувати простір, покращити його функціональність.

Види та зносостійкість

65b7b0167915e.webp

Сучасні виробники постійно знаходяться у пошуку нових варіантів покриттів для того, щоб задовольнити будь-які побажання покупця для створення максимально індивідуального інтер'єру. Якщо ремонт бюджетний, то варто придивитися до паперового асортименту.

Наразі є чимало 1- або 2-шарових рулонних полотен стандартної довжини 10,05 метра та нестандартних варіантів. В онлайн-магазинах каталог шпалер для стін містить покриття в привабливих дизайнерських рішеннях в будь-якій колірній гамі. Серед переваг товарної групи – екологічність, легкість за вагою, простота монтажу, дешевизна. Вона відмінно підходить для дитячої кімнати, передпокою, холу, спальні, вітальні. При правильному обклеюванні поверхня стає акуратною, естетично привабливою.

Високим попитом користуються флізелінові шпалери. Цей нетканий матеріал має відмінні робочі характеристики:

  • швидке висихання;
  • вологостійкість;
  • відсутність деформації після висихання;
  • інертність до нагрівання;
  • повітропроникність.

65b7b033ab2eb.webp

Такі покриття підходять не тільки для сухих, але і для вологих приміщень. Вони продаються в рулонах різної ширини, що дозволяє заощаджувати при розрахунку кількості необхідної обробки. Є у продажу і комбіновані варіанти на основі флізеліну з іншим верхнім шаром на вибір. Оклеєна таким матеріалом поверхня гарно виглядає та зберігає високу функціональність протягом усього періоду експлуатації. Покриття не розтріскуються, не вигоряють, ефективно маскують дрібні дефекти стін, можуть наноситися на стіни у приміщеннях будь-якого призначення.

На цьому вибір якісних шпалер не закінчується. У магазинах типу decoratorskyi.com/shpaleri є широкий асортимент вінілових, ця група вважається дуже практичною. Вона утворює міцну, захищену від вологи поверхню, що добре переносить нагрівання. Її єдиний недолік – мінімальна повітропроникність. Однак комбінований 2-шаровий варіант із флізеліном дуже практичний.

Додаткові види

Менш затребувані у покупців текстильні, рідкі, склошпалери. Однак такі покриття створюють вишукані, незвичайні візуальні ефекти, що оригінально перетворюють простір, моделюючи його.

Щодо вартості, то стереотип, що брендова продукція обов'язково має бути дорогою, неактуален. У виробників різного рівня впізнаваності ціна на шпалери для стін знаходиться в широкому діапазоні. Товарні групи випускаються від бюджетної до преміальної категорій.