Курси англійської мови онлайн без викладача: де знайти матеріали та натхнення

Кажуть, що у майбутньому попит матимуть лише ті спеціалісти, які вміють самостійно вчитися та самовдосконалюватися. Тому, ідея почати самостійне вивчення англійською є доречною аж два рази: по-перше, це допоможе вам розвинути навички самоорганізації, а по-друге – дасть вам знання ще однієї мови. Проте, навіть якщо ви вирішили вчитися без викладача, вам потрібен якісний мовний курс, який допоможе отримати комплексні знання. Та й кілька порад щодо самоорганізації не будуть зайвими!

Де шукати курси англійської онлайн та як вчитися ефективно 

Хоча будь-хто може сам опанувати англійську, не кожен з нас має знання та вміння зі складання навчальних програм. Тому вам обов’язково знадобиться підручник або курс англійської мови онлайн, який допоможе вивчати іноземну рівень за рівнем або ж тема за темою. Які саме матеріали обрати, вирішуєте лише ви, однак зважайте на свій рівень знань та враховуйте інтереси, тому що навчання має викликати цікавість, а не нудьгу. 

Проте наявність мовного курсу ще не гарантує успіх. Щоби ефективно вивчати англійську, скористайтеся ще кількома нашими порадами:

  1. Сплануйте графік занять. Це допоможе займатися регулярно. При цьому сам графік не обов’язково має бути щодня однаковим: враховуючи свої плани на наступний день, просто прописуйте в ньому і час для курсу з англійської. В понеділок це може бути обідня перерва, у вівторок – ранкові години, коли ви п’єте каву, у середу – час після повернення з роботи.
  2. Заглиблюйтеся в англійську мову. Привчайте себе використовувати виключно англомовний контент – як у соцмережах, так і у житті. Дивіться фільми в оригіналі (для розуміння, використовуйте субтитри), пробуйте читати англомовні новини, слухати іноземну музику та пробувати перекладати тексти пісень. Це дасть змогу навчитися сприймати та розуміти іноземну мову на слух.
  3. Закохайтеся у власні помилки. Чи впевнені ви, що ідеально розмовляєте своєю рідною мовою? Ми впевнені, що будь-який філолог знайде у вашій усній та письмовій мові десятки помилок. Усвідомте це не перестаньте прагнути ідеалу на курсах з англійської мови. Пишіть/говоріть як виходить. З часом знань буде ставати більше, а помилок – менше. Тому полюбіть свої помилки, бо вони є свідченням ваших зусиль.

Онлайн-навчання буде ефективним, якщо ви виберете для себе хороший мовний курс

Не очікуйте від себе швидких результатів. Вивчення іноземної мови – це складний процес, який потребує часу, зусиль та терпіння. Також намагайтеся не зважати на успіхи інших, оскільки всі ми різні, а тому й опанування курсів нам дається з різним успіхом.

Як практикувати англійську, якщо ви вчитеся вдома онлайн

Знати мову означає володіти нею на письмовому та розмовному рівні, а також вміти читати нею та сприймати на слух. Курси англійської мови в онлайн-форматі не завжди дають змогу розвивати саме практичні вміння, а тому вам потрібно організувати практику самостійно:

  • відвідуйте розмовні клуби з англійської – вони також проводяться в онлайн-форматі;
  • знаходьте друзів-іноземців, аби спілкуватися з носіями мови;
  • придивіться до розмовних занять – тут https://booyya.com/ ви знайдете повноцінні курси з вивчення англійської мови самостійно, присвячені саме практиці розмовних навичок та спілкування з native speakers;
  • розмовляйте новою новою у себе в голові – це справді працює!

Не соромтеся свого незнання. Говоріть, пишіть, читайте та занурюйтеся в середовище іноземної. Лише так ви здобуте успіх!