Не всім айфон в радість

В житті завжди є рівновага. Деякі люди захоплені яблучним брендом і хочуть купити б/у iPhone XR, тоді як інші вважають це марною тратаю грошей. Деяка антипатія, яку відчувають шанувальники iPhone, має свою обґрунтованість. Вони можливо чули, як хтось заявляв, що обмінює iPhone на Android, і це теж вибір. Проте ті, хто висловлює такі думки, можливо, не знають, що за антипатією до iPhone можуть ховатися реальні причини, окрім упередженості, власних вподобань та звичок.

Чим керуються андроїдоводи

Тож чому "ненависники" iPhone продали б його чи обміняли на Android?  По-перше, є період адаптації, який не приносить задоволення. Перенесення даних, файлів та звичка до нової операційної системи. Старі звички важко вмирати, і це може викликати розчарування та нудьгу. Також Одна з радощів телефону — можливість налаштування. Персоналізувати головний екран, змінивши значки додатків, положення додатків і додавши виджети.

У iOS ця можливість досить обмежена. Якщо ви збираєтеся купити iphone 14 pro max 256 бу, враховуйте це. Apple визначає, де має розташовуватися додаток (перше відкрите місце на екрані). Це означає, що у вас захаращений екран, який не має структури. Вони не підтримують значки сторонніх додатків, тому вам доведеться пройти процес створення власного значка, який створює ярлик для додатка. Додаткова робота, яка не схожа на функцію.

Роздратування від керування сповіщеннями

Неспокій з сповіщеннями iOS на екрані блокування змушує прагнути до організованих сповіщень Android. Apple намагалася вирішити це, але розробникам ще є до чого дорости. Ви отримуєте безкінечний потік схожих сповіщень від додатків, розташованих не в хронологічному порядку. Кожне сповіщення від певного додатку може мати свій власний банер. У той час як керування сповіщеннями в Android інтуїтивно зрозуміле і легко налаштовується, користувачам iOS доводиться шукати кожне додаток у налаштуваннях для налаштування сповіщень. Ви все ще маєте бажання придбати дешево айфон бу?

Обмеження в додатках Google

Додатки Google виглядають неумісними на iOS. Вони виглядають і відчуваються так само, як на Android, але не так реагують.Вони є імітацією версій Android без адаптації до системи iOS. Google працює над цим. Тому, якщо ви користуєтеся пакетом підвищення продуктивності Google, ви маєте обмеження. Деякі функції не працюють. Трійне натискання в Google Docs не працює, діаграми, форми та таблиці не працюють в Google Таблицях. Google Drive на iOS не переглядає документи, він переадресовує вас до Google Docs.

 

Також рекомендуємо:

Спецодяг: Повний комплект від захисних споруд до промислових галузей
19.01.2024
Велосипеди – покращення фізичної форми
19.01.2024
10 ідей для онлайн-бізнесу з мінімальними інвестиціями
18.01.2024
Конструктивні особливості та переваги тепловізорів Pulsar
16.01.2024
Відновлення системи водопостачання у приватному секторі після бойових дій: основні кроки та рекомендації
15.01.2024
Омега Моллер: важливий союзник для здоров'я дитини
10.01.2024
Огляд контактних лінз Dailies Total 1
09.01.2024
Як рентабельність бізнесу залежить від розташування складу
05.01.2024
Тепловізор AGM: Запрошення у світ інновацій та найсучасніших технологій
05.01.2024
Основні класи шампанського: як вибрати пляшку за складом, кольором та кількістю цукру
29.12.2023
Оптимізація виробничих процесів за допомогою відеоаналітики
28.12.2023
Обмін валюти в Рівному в обмінниках Кіт Групп – в чому його особливості та переваги
28.12.2023