Особливості процедури lpg масаж

У центрі Slim у Києві проводиться ефективна процедура корекції фігури - LPG масаж. Апаратний масаж Lpg дозволяє набути виражених підтягнутих форм тіла. Правильно обрана клініка та професійний масажист – це те, що впливає на очікуваний ефект від вакуумно-роликового масажу. Звернувшись до центру Slim, ви зможете повністю усунути всі естетичні проблеми, забрати зайві обсяги, целюліт.

Особливість процедури LPG масажу

Це антицелюлітна та лімфодренажна методика, яка допомагає клієнтам з різним віком отримувати чудові косметологічні та оздоровчі результати. За допомогою lpg масажу можна усунути целюліт, стабілізувати метаболізм, а також розлучитися із зайвими обсягами. Це безпечна та ефективна процедура стимулює лімфовідтік, через що і виходить такий ефект.

Підготовка до курсу процедур лпж зовсім не потрібна. Але в кабінеті масажиста вас зважать, вимірять обсяги, разом з вами визначать проблемні зони, сфотографують, щоб потім порівняти результат до/після.

Ви одягнете еластичний тонкий костюм, який облягатиме саме по вашій фігурі. Це необхідно для захисту від неприємних відчуттів, почервоніння та хорошого вакуумного впливу.

Масаж lpg проводиться з комбінацією маніпуляцій механізованими ролерами з розминанням складочок на шкірі. Завдяки багаторівневому стимулюванню фібробластів інтенсивно виробляється еластин. Він служить на формування структури шкіри.

Техніка lpg масажу

Антицелюлітні техніки являють собою рухи-скручування. Щоб відкоригувати фігуру, використовується техніка ковзання. Масаж з впливом, що розгойдується, потрібен, щоб усунути жирові відкладення і в профілактичних цілях. При шліфуванні шкіра підтягується і відновлюється тургор.

За яких умов потрібна процедура LPG масажу

Запишіться на масаж LPG, якщо показання відносяться до:

 1. Набряклості.
 2. Явним ознакам целюліту.
 3. Зайвим жировим відкладенням.
 4. В'ялій шкірі, розтяжкам.
 5. Поганий мікроциркуляції.
 6. Слабкого імунітету.

Але перед тим як ви проходите курс LPG масажу, необхідно отримати консультацію фахівця з протипоказань, кількості сеансів (кожен по 35 хвилин) і кінцевої вартості.

Не можна відвідувати масажний кабінет при:

 • місячних;
 • будь-яких інфекціях, грибках, шкірній хворобі;
 • пухлинах;
 • складний варикоз;
 • відкритих ранах та подряпинах;
 • серцевих та судинних захворюваннях;
 • вагітності та лактації.

Перевага LPG масажу у центрі Slim

Якщо подивитися відгуки клієнтів, які пройшли сеанси LPG масажу, то вони вкотре підтверджують, що процедури безболісні. Методика та підходи до неї дуже ефективні. На лпдж масаж клієнт повністю розслаблюється та відпочиває.

Якщо ви хочете схуднути, позбутися зайвих жирових складок, целюлітних проявів, зателефонуйте нам https://slim.ua/uk. Пропонуємо вам пройти процедури LPG масажу за розумною ціною, щоб ви знову набули гарних форм!