5 причин почати користуватися підставкою для ноутбука

Незалежно від того, працюєш ти за лептопом або просто полюбляєш проводити за ним час, настільна підставка для ноутбука стане твоїм найкориснішим аксесуаром. Є як мінімум 5 причин якомога скоріше встановити її собі, покращивши ергономіку свого простору та власне самопочуття. 

Навіщо потрібна підставка під ноутбук

Хоча на відміну від персонального комп’ютера лептоп портативний, довго працювати за ним поза ергономічного робочого місця не рекомендується. Справа в тому, що в правильній позі для сидіння твій погляд має бути направленим вище центру екрану. Без підставки для ноутбука підтримувати таке положення майже неможливо – оскільки клавіатура і монітор прикріплені один до одного, тобі доводиться постійно дивитися вниз, несвідомо нахиляючи голову. 

Це не тільки призводить до виникнення дискомфорту в шиї, спині та плечах, а й стає причиною появи проблем зі здоров’ям, псування постави та зниження продуктивності. Тому якщо ти активний користувач лептопу, підставка під ноутбук є твоїм найважливішим ергономічним аксесуаром. 

5 переваг використання підставки для ноутбука 

Головною причиною встановити підставку під ноутбук на стіл є поліпшення ергономіки свого робочого місця. Конкретно це забезпечить тобі наступні переваги: 

1. Зменшення дискомфорту від сидіння за лептопом. 

Піднявши екран на рівень очей, ти знизиш навантаження на спину, шию і плечі. М’язи перестануть перенапружуватися, що в перспективі запобіжить потенційним проблемам з хребтом.  

2. Покращення постави. 

Сутулість через використання гаджетів стала такою розповсюдженою проблемою, що для неї є власна назва – «комп’ютерна шия». Зіпсована постава може привезти до появи болю в тілі, мігрені, поганого настрою, низької самооцінки. Привчивши себе сидіти з прямою спиною, ти значно поліпшиш своє самопочуття. 

3. Збереження зору. 

Ергономічна підставка для ноутбука на стіл забезпечить тобі ідеальний кут огляду для максимального комфорту. 

4. Підвищення продуктивності. 

Працюючи у зручному положенні, ти станеш легше концентруватися та швидше виконувати ділові задачі. Більше не доведеться вимушено перериватися через дискомфорт у тілі, і це покращить якість твоєї роботи. 

5. Оптимізація простору. 

Піднявши лептоп над столом, ти звільниш багато місця, яке зможеш використовувати на свій розсуд. Деякі підставки, як у цього виробника меблів для офісу https://eversolid.com.ua/, мають вбудовані відділення-органайзери для зберігання корисних дрібничок. Це поєднання двох корисних функцій значно покращить ергономіку твого робочого місця. 

Як бачиш, підставка для ноутбука – більше, ніж стильний аксесуар. Почавши її використовувати, ти попрощаєшся з поганою поставою, дискомфортом в спині та швидкою втомлюваністю. Обираючи ергономічні меблі, тобі вдасться створити продуктивне середовище, в якому буде приємно працювати. 


 

Також рекомендуємо: