Шиншилова ферма. Команда Chinchilla real запрошує партнерів.

Хочеш відкрити власну справу, але не знаєш з чого розпочати? Презентуємо вашій у. . фото 1

20 000 ГРН

Основна інформація
Опис

Хочеш відкрити власну справу, але не знаєш з чого розпочати? Презентуємо вашій увазі працюючий як на території України так і за кордоном сімейний бізнес!
Шиншиловодство активно набирає обертів і стрімко розвивається. Хутро шиншили не даремно ще називають "м'яким золотом", адже одна смужка має на ринку збуту сьогодні ціну від 35$.
Chinchilla Real - це перша, і єдина ферма, яка охопила повний цикл виробництва хутра від розмноження до пошиву виробів. Міцно стоїть на ринку збуту і постачає виробами не тільки Українські шоуруми, але і закордонних майстрів.
Догляд за фермою не вимагає багато часу,великих вкладень та особливих навичок. Створюючи свою ферму, все, що вам необхідно:
- 2 години вільного часу на добу;
- вільне приміщення, яке ви не використовуєте невеликих розмірів (гараж, комора, сарай, тощо.)
- І головне, бажання досягати нових висот та розвиватись.
Роботу на фермі можуть виконувати всі! Вона не є фізично важкою. Мами в декреті, пенсіонери, люди з вадами..все це, не є перепоною для розвитку власної справи.
Співпрацюючи з Chinchilla Real ви отримуєте партнерів з багаторічним досвідом роботи на ринку хутра. 100% якісне маточне поголів'я, хутро яких цінується у всьому світі. Книгу по догляду та лікуванню тварин з детальним описом всіх можливих хвороб,і картою дозування медикаментів, що використовуються. Книгу по хутру з чіткими описом класифікації кольору, якості зняття та обробки сировини. Навчання, допомога та консультація на кожному етапі розвитку вашого бізнесу гарантовані.
Реалізуємо товар як у живому вигляді, так і в хутряному в необмеженій кількість. Оплата проводиться по факту отримання хутра лише в твердій грошовій валюті,що є фінансовою гарантією для вас!
Якщо у вас вже є хутро - телефонуйте. Ціна обговорюється і залежить від декількох факторів. За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону 0665255644 а також Viber, Maseger, Telegram, WhatsApp. Також переходьте на наш YouTube канал сайт Chinchilla-real.com та Tiktok канал.

Ключові слова

працюючий бізнес в україні, шиншилова ферма, шиншила реал, бізнес в твердій валюті

Поскаржитись
Все (0)
Останні коментарі
Для даного оголошення немає коментарів

Також часто шукають: