Мапа сайту
0

Профіль

ru

ua

Правила подачі оголошень

Загальні правила

1.1. На сайт OBYAVA.ua дозволяється подавати тільки оголошення, які відповідають Правилам подачі оголошень на сайті OBYAVA.ua

1.2. Тільки Адміністрація сайту OBYAVA.ua має право оновлювати і змінювати Правила подачі оголошень.

1.3. Сайт OBYAVA.ua має право блокувати оголошення й облікові записи їх власників за порушення правил розміщення оголошень, а також при наявності численних скарг на оголошення. Оголошення будь-якого статусу (Бізнес-пакет, VIP-статус та ін.) повинні відповідати Правилам подачі оголошень на сайті OBYAVA.ua

Модератори мають право заблокувати будь-яке оголошення, в якому було виявлено порушення, незалежно від статусу (Бізнес-пакет, VIP-статус та ін.), а також від того, оплачується воно чи ні.

1.4. Оголошення про подачу одного і того ж товару, послуги, роботи або пропозиції подається тільки один раз. Заборонено подавати оголошення про один і той же товар або послугу в різні рубрики.

1.5. Не подавайте оголошення про новий товар, навіть якщо ви зняли попереднє оголошення з сайту до закінчення терміну його дії (60 днів). Якщо ваше оголошення більше не є актуальним обов'язково знімайте його із сайту.

1.6. Згідно з правилами сайту OBYAVA.ua, користувачу дозволяється мати тільки один обліковий запис. Не створюйте облікові записи, використовуючи інший номер телефону або e-mail.

1.7. Заборонено пропонувати недозволені законом товари, послуги, роботи та пропозиції.

1.8. Подавайте оголошення тільки про реальні послуги, товари і пропозиції про роботу.

1.9. Реклама будь-якого роду, інформація про аукціони та акції в оголошеннях заборонені. В оголошеннях повинні бути описані тільки реальні товари і послуги.

1.10. В оголошеннях заборонено розміщувати посилання на портали, форуми, сайти знайомств та ін.

1.11. Подаючи оголошення, вказуйте максимально вірну рубрику, а також дійсну інформацію про місто і регіон, в якому знаходиться товар, послуга або робота.

1.12. Подавайте оголошення, тільки якщо вашою метою є продаж товарів. Ви не маєте права розміщувати запит про купівлю, інформацію про знахідку або втрату, прохання про матеріальну допомогу та ін.

1.13. Оголошення з пропозиціями про роботу в Інтернеті (наприклад, «Легкий спосіб заробітку онлайн», «Знайди собі роботу до душі і заробляй $1000») заборонені.

1.14. Оголошення, що містять будь-якого роду інформацію еротичного, порнографічного, нецензурного, екстремістського характеру, що не дозволені на сайті OBYAVA.ua

1.15. Не допускається незаконне використання логотипів відомих брендів, фірм і корпорацій в описі товарів.

Контакти

2.1. Вказуйте тільки реальне ім'я користувача.

2.2. У полі «Ім'я» вказуйте безпосередньо ім'я користувача - вказівка ​​іншої інформації заборонена.

2.3. У графах «Номер телефону», «Електронна адреса» та ін. вказуйте тільки вашу особисту адресу і номер телефону. Не вказуйте номери та адреси інших людей.

Назви оголошень

3.1. При розміщенні оголошення в рядку «Назва» вказуйте тільки назву товару. Для подачі інших параметрів існують рядки «Параметри» або «Опис».

3.2. Не транслітеруйте, не використовуйте спеціальні символи та іноземну мову для написання назви. Назви пишуться тільки українською або російською мовою.

3.3. Розміщення контактної інформації (телефон, e-mail та інше) інших фізичних або юридичних осіб дозволено, тільки якщо воно обов'язково в силу закону і лише після розгляду Дирекцією сайту OBYAVA.ua

3.4. У назві не використовуйте такі слова, як «Акція», «Увага» і «Знижки».

Опис

4.1. Не використовуйте спеціальні символи та іноземну мову для написання назви. Оголошення пишуться тільки українською або російською мовою.

4.2. Описуйте тільки товари, зображені на фото.

4.3. Заборонено рекламувати саме підприємство, що пропонує товари та послуги, які ви описуєте в оголошенні. В оголошенні вказуйте способи придбання і доставки товару.

4.4. Не ставте ціни і назви аналогічних товарів. Ключові слова для полегшення пошуку продавцем розміщуйте тільки в спеціальних полях для ключових слів, але не в самому описі.

4.5. Розміщення в описі номерів телефонів і адрес (електронних) інших людей дозволено тільки тоді, якщо воно законно і лише після розгляду Дирекцією сайту OBYAVA.ua

Фото та зображення

5.1. Описуйте тільки той товар, який зображений на фото.

5.2. Розміщення фото та зображень з ватермарками і водяними знаками заборонено.

5.3. Не використовуйте назви та логотипи відомих фірм і організацій.

5.4. Не ставте фотографії зі словами «Терміново», «Увага», «Акція», «Розпродаж» і т.п., а також фотографії товару з текстом поверх нього, фотографії товару, розміщені в кольорових рамках, фотографії із заливкою фону та ін.

5.5. Заборонені фотографії з вмістом контактної інформації (телефони, адреси, Skype та ін.) поверх зображення товару.

Вказівка ​​ціни

6.1. Вказуйте ціну цілим числом. Валюта, яка використовується для вказівки ціни, - гривня. Інша валюта може використовуватись тільки в рубриках «Нерухомість» і «Транспорт». Після вказівки ціни в іншій валюті в рубриках «Нерухомість» і «Транспорт» вона буде переведена в гривню згідно з курсом НБУ.

6.2. В оголошенні вказуйте ціну, відповідну реальній вартості товару.

6.3. В описі товару обов'язково вказуйте причину, через яку знижена ціна (поганий стан, є дефекти, товар поламаний та ін.).

6.4. Для вказівки ціни використовуйте спеціальне поле. Не вказуйте ціну в описі оголошення.

Додаткова інформація в оголошеннях

7.1. Відповідно до правил сайту OBYAVA.ua, забороняється розміщувати рекламу в описах оголошень, а також не допускається:

 • розміщувати рекламу приватного підприємця або компанії;
 • рекламувати діяльність приватного підприємця або компанії;
 • рекламувати асортимент послуг, товарів, роботу і пропозиції, що надаються приватним підприємцем, магазином, компанією-підприємцем або компанією-продавцем і т.ін.

7.2. При описі оголошень на сайті OBYAVA.ua вказуйте інформацію:

7.2.1. Про умови придбання:

 • безоплатній та платній доставці;
 • спеціальні пропозиції та знижки при покупці певного товару.
 • гарантії на пропонований товар;
 • встановлення й ремонт придбаного товару;
 • надання звітних документів за угодою;
 • власника, відділу продажів;
 • можливості тест-драйву, примірки, проби та ін.

7.2.2. Про варіанти придбання:

 • обміну, trade-in;
 • можливості покупки товару оптом чи в роздріб;
 • можливості бронювання товару для подальшого придбання.

Вимоги до оголошень категорії «Знайомства»

8.1. У розділі «Мета знайомства» вказуйте тільки ваші дійсні наміри.

8.2. В оголошеннях в категорії «Знайомства» заборонено:

 • розміщувати посилання на сайти порнографічного або ж еротичного змісту, а також на сайти знайомств;
 • пропонувати інтимні послуги;
 • подавати оголошення від імені інших фізичних або юридичних осіб;
 • використовувати в назві оголошення номера телефонів, електронних адрес або id соціальних мереж.

8.3. Ви можете подавати оголошення в категорії «Знайомства» тільки якщо ви дійсно маєте намір познайомитися з іншою людиною. Обов'язково зніміть ваше оголошення із сайту, якщо воно вже не є актуальним.

8.4. Для зазначення мети свого знайомства виберіть один або кілька розділів, представлених на сайті («Серйозні відносини», «Дружба та спілкування», «Листування», «Флірт», «Любов, стосунки», «Шлюб, створення сім'ї», «Відпочинок, подорожі», «Заняття спортом»).

8.5. Дозволено використання фотографій тільки з вашим зображенням, фото повинне містити обличчя. Не використовуйте фотографії інших людей, а також фотографії інтимного або відвертого змісту.

8.6. Розміщувати оголошення в рубриці «Знайомства» можуть тільки особи, які досягли 18 років.