Мапа сайту
0

Профіль

ru

ua

Угода користувача

(оновлена 06.12.2021)

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Угода про користування сайтомOBYAVA.ua (далі – угода Користувача) містить правила користування сайтом OBYAVA.ua, вимоги до інформації, яка підлягає розміщенню на сайті, а також інші вимоги, які є обов'язковими для фізичних або юридичних осіб, які прийняли умови даної угоди Користувача, пройшли реєстрацію і отримали доступ до послуг і сервісів сайту (далі - Користувачі).

1.2. Інтернет-сайт OBYAVA.ua (далі - Сайт) адмініструється Власниками і Дирекцією ТОВ «ЧМГ-ПРОДАКШН» (м. Чернігів, пр. Перемоги 114, тел. 0462 653-653 ua.obyava@gmail.com) (далі - Дирекція Сайту) і являє собою суспільну комунікаційну торгівельну платформу, яка надає можливість Користувачам розміщувати тимчасові оголошення, що містять інформацію про дозволені законом товари, послуги і роботу з метою їх подальшої покупки або продажу іншим Користувачам.

1.3. Сайт OBYAVA.ua, будь-яка інформація і матеріали, які містяться на Сайті, охороняються авторським правом, торговою маркою і всіма правами на інтелектуальну власність ТОВ «ЧМГ-ПРОДАКШН». Забороняється копіювати, поширювати, дублювати, відтворювати, зберігати в електронному вигляді, передавати або використовувати будь-яку частину Сайту, а також розміщену на ньому інформацію в комерційних цілях.

1.4. Згідно з Цивільним кодексом України, угода Користувача є публічним договором приєднання.

1.5. Виконання умов угоди Користувача є обов'язковим, беззастережним і безумовним для всіх користувачів Сайту.

1.6. Використання можливостей або сервісів Сайту, а також проходження процедури реєстрації автоматично підтверджує згоду користувачів на всі умови даної угоди Користувача без будь-яких доповнень і змін.

1.7. Дана Угода користувача укладається між Дирекцією Сайту і Користувачами Сайту.

 1. ПОРЯДОК РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ

2.1. Користувачі після проходження процедури реєстрації отримують право безкоштовно розміщувати оголошення на Сайті за допомогою заповнення відповідної форми із зазначенням параметрів запропонованих товарів, послуг чи робіт. Форма та її параметри визначаються Дирекцією Сайту.

2.2. Реєстрація вважається завершеною тільки у випадку успішного проходження всіх її етапів відповідно до інструкцій, які опубліковані на Сайті.

2.3. Користувач має право зареєструватися на Сайті, заповнивши відповідну форму із зазначенням свого імя, электронної адреси, та обраного паролю. На наступнаму кроці необхідно вказати номера телефону (будь-якого українського мобільного оператора), після чього Користувач отримує на свій телефонний номер СМС-повідомлення з кодом, який треба ввести у відповідну форму. Реєстрація вважається завершеною після введення СМС-коду.

2.4. Користувач несе відповідальність за всі дії з використанням його електронної адреси і пароля для входу в систему. Користувач має право користуватися сервісами Сайту тільки за допомогою власної електронної адреси та пароля.

2.5. Користувач зобов'язаний стежити за збереженням свого паролю і не розкривати його третім особам, а в разі необхідності користувач зобов'язаний негайно змінити дані для входу на Сайт.

2.6. Розміщення Користувачами оголошень на Сайті проводиться безкоштовно.

2.7. Користування додатковими послугами Сайту є платними, наприклад: розміщення реклами на сайті, виділення оголошення із загального списку, пріоритетне розміщення оголошення, VIP-статус, Бізнес-пакет, Топ-зона та інші послуги, які дають можливість виділити оголошення із загального списку. Перелік додаткових послуг, тарифи та умови їх оплати на Сайті вказаніза посиланням.

2.8. Користувачі, які розміщують свої оголошення на Сайті, зобов'язуються подавати інформацію в чіткій відповідності з даною угодою Користувача.

2.9. Предметом оголошень можуть бути пропозиції (в т.ч. анкети з особистими даними в рубриці «Знайомства»), а також товари, послуги та роботи, реалізація яких не заборонена і не обмежена відповідно до чинного законодавства, а також не суперечить цій угоді Користувача.

2.10. Скориставшись послугами Сайту, Користувач підтверджує, що несе виключну відповідальність за зміст розміщених ним оголошень, а також володіє всіма необхідними правами, ліцензіями, сертифікатами, дозволами на розміщення інформації в оголошеннях на Сайті, включаючи без обмежень всі патенти, товарні знаки, комерційні таємниці, авторські права, а також має відповідну письмову згоду, ліцензію або дозвіл всіх ідентифікованих в оголошенні юридичних і фізичних осіб для використання їх імен чи зображень.

2.11. Користувач гарантує, що запропоновані ним товари, послуги та роботи відповідають нормам якості, які встановлені чинним законодавством. Користувач гарантує, що запропоновані ним товари, послуги та роботи, в разі якщо їх виробництво чи реалізація вимагає спеціального дозволу (ліцензування, обов'язкової сертифікації), будуть здійснені відповідно до вимог законодавства, а при подачі оголошення в його тексті буде вказаний номер спеціального дозволу (ліцензії, сертифіката), дата та найменування органу, який його видав.

2.12. Користувач зобов'язаний ретельно перевірити всю інформацію про товари, послуги або роботи, розміщені ним на Сайті, і в разі виявлення невірної інформації - додати необхідні відомості в опис. При неможливості виправити невірну інформацію Користувач зобов'язаний анулювати своє оголошення і може повторно розмістити інформацію про товар або послугу.

2.13. Умови поставки повинні включатися в опис товару, а умови надання послуг (виконання робіт) - в опис послуги (роботи). Умови продажу товарів, надання послуг та виконання робіт, складені Користувачем, не повинні суперечити даним угоді Користувача та чинному законодавству.

2.14. Оголошення повинні відповідати географічному регіону (області, району, місту та ін.), обраному в налаштуваннях Сайту.

2.15. Дозволяється розміщувати одне оголошення щодо одного конкретного товару (однотипних видів товарів), пропозиції, вакансії, послуги, роботи.

2.16. Одне й те ж оголошення не може бути розміщене в двох різних розділах або рубриках Сайту, крім випадків, коли Дирекцією Сайту передбачено автоматичне дублювання. (Оголошення про продаж, наприклад, саджанців розміщується Користувачем у рубриці «Будинок/Сад», і при цьому воно автоматично дублюється в рубриці «Тварини/Рослини».)

2.17. Не допускається вказівка некоректних характеристик предмета пропозиції в оголошенні, у тому числі - ціни, що не відповідає фактичній вартості реалізації товару, послуги або роботи. Ціна повинна бути вказана повністю за весь товар, послугу або роботу.

2.18. Технічні вимоги до публікації оголошень і фотографій:

- заголовок оголошення не повинен перевищувати 70 символів;

- текст оголошення не повинен перевищувати 4000 символів;

- розмір фотографій до оголошень повинен бути не менше 440 px по горизонталі, але не більше 4Mb.

2.19. При публікації оголошень Користувачам заборонено:

 • надавати інформацію з порушенням даної угоди Користувача;
 • публікувати однакові оголошення з одного і того ж аккаунта (профайла, електронної пошти);
 • публікувати схожі за змістом оголошення, якщо мова йде про одну і ту ж пропозицію;
 • дублювати однакові оголошення з різних адрес електронної пошти;
 • публікувати оголошення в рубриці, яка не відповідає змісту оголошення;
 • публікувати оголошення з пропозицією кількох товарів і послуг одночасно;
 • публікувати оголошення, опис або заголовок яких є незв'язним, нечітким;
 • публікувати оголошення, в заголовку яких містяться повторювані знаки пунктуації або буквенні символи;
 • публікувати оголошення, в яких заголовок і фотографія не відповідають тексту;
 • набирати заголовок і текст оголошень великими літерами;
 • використовувати в заголовку і тексті оголошень знаки пунктуації, символи або літери, що не відповідають тексту самого оголошення;
 • у заголовку вказувати ціну, контактну або персональну інформацію про Користувача (телефон, електронна адреса, адреса інтернет-ресурсу), а також використовувати слова «Терміново», «Увага» та ін.;
 • вказувати в тексті оголошень адреси веб-сайтів і посилання на інші сайти;
 • вставляти в оголошення посилання на ресурси, які містять віруси або інші технології, які можуть завдати шкоди сайтам, Сайту або іншим Користувачам;

Заборонено розміщувати інформацію про товар, послугу або роботу, якщо така інформація:

 • містить вульгарні, образливі вирази;
 • пропагує дискримінацію, расизм, сепаратизм, міжнаціональну ворожнечу і конфлікти;
 • закликає до насильства і протиправних дій;
 • зазіхає на власність третіх осіб, комерційну таємницю або право на недоторканність приватного життя;
 • порушує або посягає на особисті права, авторські права та інші права інтелектуальної власності третіх осіб;
 • сприяє шахрайству, обману або зловживанню довірою;
 • спрямована на вчинення порушень з краденими, неіснуючими чи підробленими предметами;
 • несе в собі відомості, які ображають чиюсь честь, гідність чи ділову репутацію;
 • містить наклеп або погрози будь кому;
 • завдає шкоди неповнолітнім;
 • вводить в оману або несе загрозу будь-кому;
 • може призвести до іншого порушення чинного законодавства.

2.20. Користувачам заборонено розміщувати наступні оголошення:

- про торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами;

- про торгівлю лікарськими засобами, медикаментами, наркотичними речовинами і прекурсорами;

- про торгівлю зброєю, боєприпасами, комплектуючими до них, а також предметами, що становлять небезпеку для життя і здоров'я людини;

- про торгівлю людськими органами;

- про продаж крадених, неіснуючих товарів і підроблених предметів;

- про продаж державних нагород, баз даних, персональних документів, бланків офіційних документів, предметів порнографічного та еротичного характеру, технічних засобів негласного отримання інформації, а також про продаж будь-яких інших заборонених чинним законодавством товарів;

- про надання послуг і виконання робіт, що вважаються аморальними (таких, як проституція, інтимні зустрічі, cекс-послуги, еротичний масаж, пропозиції роботи в нічних клубах за кордоном або інші форми послуг і робіт, які суперечать моральним нормам чи закону);

- про надання послуг гадання та ворожіння;

- являють собою спам, небажану або неправдиву комерційну рекламу;

- про фінансові піраміди, мережі для заробітку в Інтернеті без вказівки фізичної адреси і прямих контактів роботодавця та інші оголошення про можливі шахрайські операції, афери;

- з пропозицією франшизи, багаторівневого і мережевого маркетингу, агентської діяльності, торгового представництва або будь-якої іншої діяльності, яка вимагає залучення інших членів, субагентів та ін.

2.21. Користуючись послугами Сайту, Користувачі зобов'язуються:

 • не використовувати автоматичні програми для отримання доступу до Сайту або публікацій оголошень;
 • не використовувати автоматичні програми для збільшення кількості переглядів оголошень;
 • не вживати ніяких дій, які можуть призвести до непропорційно великого навантаження на інфраструктуру Сайту;
 • не перешкоджати і не намагатися перешкоджати роботі та іншій діяльності на Сайті, в т.ч. не перешкоджати роботі автоматичних систем або процесів, а також не здійснювати інших дій, з метою перешкодити або обмежити доступ до Сайту;
 • не копіювати, не відтворювати, не змінювати, не поширювати і не представляти громадськості будь-яку інформацію, що міститься на Сайті (крім власної інформації Користувача);
 • не використовувати електронну адресу інших Користувачів з метою прямої рекламної розсилки чи іншої розсилки небажаних електронних повідомлень;
 • не використовувати оголошення та інформацію, надані іншими Користувачами, в певних цілях, окрім здійснення угод безпосередньо з даним Користувачем.
 1. УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

3.1. Всі об'єкти, розміщені на Сайті, в тому числі елементи дизайну, тексти, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми, бази даних, музика, звуки та ін., є об'єктами виняткових прав Дирекції Сайту та інших правовласників.

3.2. Користувач, надаючи свої дані (в т.ч. вказуючи телефонний номер українського мобільного оператора) для реєстрації на Сайті, дає згоду на використання наданої інформації Дирекцією Сайту.

3.3. Користувач надає Дирекції Сайту чинне повсюди, безоплатне, безстрокове, безвідмовне право використання, публікації, збору, демонстрації, копіювання, дублювання, відтворення щодо авторських прав, публікацій та баз даних, якими володіє Користувач, а також щодо наданих ним відомостей, зображень, фотографій та іншої інформації на всіх інформаційних носіях. При цьому Користувач зберігає за собою всі права власності на утримання розміщуваної в оголошенні інформації.

3.4. Користувач надає право на доступ до розміщеної ним інформації всім користувачам Сайту.

3.5. При розміщенні оголошень на Сайті Користувач надає телефонний номер українського мобільного оператора, а також електронну адресу, на який доставляються системні повідомлення Сайту, що відносяться до оголошень Користувача.

3.6. Інформаційні повідомлення Сайту, які призначені для широкого кола користувачів, публікуються на Сайті або розсилаються за електронними адресами користувачів, а також на номери українських мобільних операторів, що підтвердили свою згоду на отримання таких повідомлень в процесі публікації оголошень або реєстрації.

3.7. Якщо Користувач не бажає отримувати такі повідомлення, він має право відмовитися від отримання інформаційних повідомлень на свою електронну адресу в будь-який момент, використовуючи відповідні можливості в своєму профілі, які вказані в акаунті (профайлі) Користувача.

3.8. Дирекція Сайту зберігає за собою право зв'язуватися з Користувачем шляхом направлення інформаційних повідомлень (на електронну адресу Користувача, вказану при реєстрації), відправлення СМС (на мобільний телефон Користувача), а також інформаційних повідомлень (на фактичну адресу Користувача, зазначену в оголошенні).

3.9. З метою поліпшення якості послуг Дирекція Сайту має право проводити серед користувачів опитування, які можуть містити запитання про демографічні дані користувачів, наприклад, про вік, освіту, доходи. Дані, що збираються Дирекцією Сайту за допомогою таких опитувань, обробляються в знеособленому вигляді та використовуються з метою складання статистичних звітів. Користувачі можуть відмовитися від участі в цих опитуваннях і не надавати цю інформацію.

3.10. Дирекція Сайту залишає за собою право в будь-який момент запитати в Користувача підтвердження даних, зазначених ним при реєстрації, і запросити в зв'язку з цим підтверджуючі документи (копії дозволених документів, документів, що засвідчують особу та ін.). Ненадання документів на розсуд Дирекції Сайту може прирівнюватись до надання недостовірної інформації Користувачем. У разі, якщо дані Користувача, зазначені в наданих ним документах, не відповідають даним, зазначеним при реєстрації, а також у випадку, коли дані вказані при реєстрації, не дозволяють ідентифікувати Користувача, Дирекція Сайту має право відмовити Користувачеві в доступі до використання сервісів Сайту.

3.11. Дирекція Сайту зобов'язується докладати всіх зусиль для належного виконання своїх обов'язків за цією Угодою, включаючи належну роботу сервісів Сайту і нерозголошення третім особам персональних даних, наданих Користувачем, за винятком випадків, передбачених законодавством.

3.12. Дирекція Сайту може періодично встановлювати обмеження щодо використання сервісів Сайту, зокрема максимальну кількість днів зберігання оголошень, їх розмір і кількість. Дирекція Сайту має право в будь-який момент змінити або припинити роботу сервісів Сайту, не несучи при цьому відповідальності перед Користувачами за подібні зміни чи припинення.

3.13. Для підтримки високої якості послуг і зручності користування Сайтом Дирекція Сайту залишає за собою право обмежити кількість активних оголошень від одного Користувача на Сайті, а також обмежити дії конкретного Користувача на Сайті.

3.14. Дирекція Сайту може на власний розсуд припинити доступ на Сайт для Користувача, який порушує умови даної угоди Користувача. У разі злісного порушення даної угоди Користувача, Дирекція Сайту залишає за собою право вжити додаткових заходів щодо обмеження шкідливих дій Користувача, включаючи видалення всіх оголошень Користувача з Сайту і передачу даних Користувача правоохоронним органам, відповідно до вимог закону.

3.15. Порушником вважається Користувач, який, на думку Дирекції Сайту, веде діяльність, що порушує умови даної угоди Користувача і права третіх осіб. Дирекція Сайту залишає за собою право в будь-який момент видалити або відключити акаунт Користувача, а також видалити всі розміщені ним оголошення, залишивши попереднє повідомлення Користувачу про таке відключення і не несучи при цьому відповідальність за свої дії перед Користувачем.

3.16. Контроль вмісту оголошень здійснюється Дирекцією Сайту в режимі вибіркової премодерації або постмодерації. У процесі контролю оголошення можуть бути відредаговані, тимчасово заблоковані або видалені модераторами Сайту.

3.17. Дирекція та модератори Сайту мають право вносити в текст оголошень користувачів правки, що стосуються орфографії та пунктуації, які не впливають на загальний зміст, а також визначати і змінювати рубрику оголошень у разі виявлення більш підходящої рубрики для їх розміщення.

3.18. Причини редагування або тимчасового блокування оголошень:

 • невідповідність темі рубрики, в яку Користувач помістив оголошення;
 • некоректне заповнення Користувачем полів «Регіон», «Місто»;
 • текст оголошення містить набір пошукових словосполучень, наприклад: «Ремонтні роботи», «Робимо якісні ремонтні роботи», «Ремонт швидко і якісно»;
 • текст оголошення включає контактну інформацію (для вказівки контактної інформації призначені окремі поля);
 • заголовок і текст оголошення частково або повністю набрані великими літерами;
 • у заголовку або тексті оголошення Користувачем допущені численні орфографічні та пунктуаційні помилки.

3.19. Оголошення Користувача може бути видалено Дирекцією і модераторами Сайту у випадках порушення Користувачем умов даної угоди Користувача, на вимогу правовласників або компетентних державних органів, а також через наступні причини:

 • розміщена в оголошенні інформація суперечить даній угоді Користувача або чинному законодавству;
 • розміщена в оголошенні інформація некоректна або помилкова;
 • розміщена в оголошенні інформація не відповідає принципам і засадам суспільної моралі;
 • не заповнені основні поля оголошення;
 • закінчився термін публікації оголошення;
 • у даного Користувача на Сайті вже розміщено активне аналогічне оголошення з рекламою цього товару, послуги або роботи;
 • заголовок оголошення не містить інформацію про запропонований товар, послугу або роботу;
 • оголошення містить рекламу або антирекламу конкуруючих сайтів;
 • оголошення містить персональні дані третіх осіб;
 • заголовок або текст оголошення містить посилання на інтернет-ресурси;
 • фотографія не пов'язана з текстом оголошення;
 • фотографія містить будь-яку рекламну інформацію (посилання на сайт, назва компанії, логотип, e-mail, номер телефону, координати тощо);
 • фотографія поганої якості, зображуваний предмет невиразний;
 • надійшла обгрунтована скарга на оголошення з боку Користувачів Сайту;
 • має місце дублювання оголошення в одній і тій же рубриці з іншою контактною інформацією;
 • дублюються раніше подані оголошення Користувача з незначними змінами в тексті;
 • однакові оголошення розміщені в різні рубрики, що не відповідають темі оголошення;
 • оголошення подано в рубрику, яка не відповідає змісту поданого оголошення.

3.20. Користувач має право за допомогою форми зворотного зв'язку OBYAVA.ua направляти обгрунтовані скарги, які будуть розглянуті Дирекцією Сайту протягом 5 робочих днів з моменту їх надходження або з моменту отримання повної інформації по суті скарги.

 1. ОПЛАТА ПОСЛУГ НА САЙТІ

4.1. Користувачі безкоштовно розміщують свої оголошення на Сайті.

4.2. Для привертання уваги користувачів Сайту, збільшення популярності оголошень і кількості звернень потенційних покупців/клієнтів, Дирекція Сайту рекомендує скористатися наступними платними послугами для поліпшення оголошень:

 • Топ-зона- оголошення розміщується в Топ-зоні на обрану Користувачем кількість днів в обраній рубриці і розташовується над списком звичайних оголошень, що підвищує кількість переглядів і відгуків;
 • Виділене оголошення- оголошення виділяється візуально (зеленим фоном) на 30 днів, що робить пропозицію Користувача більш помітною серед інших оголошень на Сайті;
 • Вгорі списку(Першим в каталозі) - оголошення піднімається вище всіх безкоштовних пропозицій на перші позиції в списках, що дозволяє оновлювати дату оголошення на поточну, а також підвищує кількість переглядів і відгуків. Скористатися цією послугою безкоштовно можна 4 рази для кожного оголошення протягом місяця. Якщо є потреба оновити дану послугу більшу кількість разів, Користувач може замовити її платно, без обмеження в часі (Послуга так само діє на оголошення в Топ-зоні).
 • Бізнес-пакет- спочатку кожному користувачеві надається можливість розмістити безкоштовно 50 оголошень. Купівля бізнес-пакета дозволяє розміщувати більшу кількість оголошень і прикріплювати до 50 фотографій до кожного оголошення. Також власники Бізнес-пакету мають можливість для всіх своїх оголошень безкоштовно користуватися додатковою послугою «Приховати значок», що дозволяє Користувачеві приховати зміну ціни свого товару в оголошенні. Додатково до Бізнес-пакету, відповідно до ваших потреб, ви можете розширити бізнес-пакет і розмістити необхідну кількість оголошень. Термін дії Бізнес-пакета - 30 днів з моменту покупки.
 • VIP-статус- дозволяє Користувачеві спілкуватися в рубриці «Знайомства», не заповнюючи свою анкету;
 • Приховати значок- дозволяє Користувачеві приховати зміну ціни свого товару в оголошенні.

4.3. Замовлення платних послуг здійснюється Користувачем на сайті в профілі «Мої оголошення», за посиланнямв особистому обліковому записі, а також у будь-яких інших відповідних розділах Сайту.

4.4. Користувач зобов'язується ознайомитися з цінами на платні послуги для поліпшення оголошень, розміщених на Сайті, після чого може замовити такі послуги в профілі «Мої оголошення»,за посиланням.

4.5. Детальна інформація про вартість всіх послуг і порядок оплати платних послуг вказаніза посиланням.

4.6. Повернення сплачених грошових коштів за ненадані послуги здійснюється Дирекцією Сайту в наступних випадках:

 • автоматично функціональною системою Сайту за кожне видалене оголошення при модерації, якщо оголошення оплачено (топ-зона, виділення).
 • якщо через будь-які технічні неполадки послуга не надавалася, повернення сплачених грошових коштів здійснюється Дирекцією Сайту після надання Користувачем доказів оплати. У такому випадку повернення грошових коштів відображається в аккаунті Користувача з можливістю використання сплачених грошових коштів у майбутньому;
 • при оплаті послуг з віддалених Дирекцією Сайту облікових записів, які були продубльовані Користувачем через порушення умов даної угоди Користувача. Таке повернення здійснюється Дирекцією Сайту тільки після звернення Користувача, при цьому грошові кошти повертаються на активний обліковий запис Користувача з можливістю використання сплачених грошових коштів у майбутньому.

4.7. Дирекція Сайту має право відмовити в поверненні коштів Користувачеві, який систематично (2 і більше разів) порушував умови даної угоди Користувача.

4.8. Користувачеві не повертаються кошти, сплачені за розміщення оголошень про заборонені товари, послуги та роботи, перелік яких зазначений у розділі 2 даної угоди Користувача.

4.9. При видаленні оголошень Дирекцією або модераторами Сайту платні послуги анулюються без повернення їх вартості.

4.10. Всі платежі на Сайті можуть проводитися за допомогою SMS-повідомлень, терміналів Easy Pay, 24NonStop, БНК24, «ПриватБанку», з використанням карт Visa, MasterCard, через платіжну систему Liqpay.com, і здійснюються лише через сертифіковані (Visa Certified, MasterCard Security Code) центри оплати та центри платіжних систем, які використовують протокол безпечного обміну даними HTTPS.

4.11. Рішення про використання системи оплати послуг приймає сам Користувач.

4.12. Дирекція Сайту не несе відповідальності за будь-які можливі наслідки використання платіжних систем, повноту та якість послуг платіжних систем і за будь-які дії організацій, що здійснюють прийом платежів від Користувача.

4.13. Дирекція Сайту не несе відповідальність за затримки в передачі інформації про платежі внаслідок помилок самого Користувача, помилок хостинг-провайдерів або інших третіх осіб.

4.14. Дирекція Сайту має право змінювати правила, умови і тарифи на послуги в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача.

 1. УМОВИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

5.1. Скориставшись сервісами Сайту, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує сайт і його сервіси на свій страх і ризик, оцінює і несе всі ризики, пов'язані з використанням розміщених на Сайті оголошень, а Дирекція Сайту, в тому числі її співробітники, оператори та менеджери, не несуть ніякої відповідальності за зміст розміщених на Сайті оголошень.

5.2. Сайт є комунікаційною платформою, яка надає можливість Користувачам розміщувати для реалізації та придбання дозволені законом товари, послуги та роботи, у зв'язку з чим Дирекція Сайту не є організатором та ініціатором угод між Користувачами і третіми особами.

5.3. Дирекція Сайту не може контролювати достовірність інформації, що розміщується Користувачами у своїх оголошеннях.

5.4. Дирекція Сайту не несе відповідальності за поведінку користувачів або за пропоновані ними товари, послуги та роботи, зазначені в розміщуваних оголошеннях, а також за будь-які збитки, заподіяні в результаті здійснення угод, а також за будь-які збитки користувачів, що стали результатом використання розміщених на Сайті оголошень.

5.5. Дирекція сайту не несе відповідальності за достовірність та зміст оголошень користувачів, а також за можливий заподіяний збиток третім особам у зв'язку з розміщенням оголошень.

5.6. Інформація, представлена ​​на даному громадському сайті, може використовуватися тільки в інформативних цілях. Дирекція Сайту не несе відповідальності за точність або достовірність наданої Користувачами інформації.

5.7. Сайт може містити посилання на інші сайти, підтримувані третіми особами. Такі сайти не підлягають контролю та підтримці Дирекцією Сайту, тому вона не несе відповідальності за зміст будь-якого представленого сайту або посилання, які розміщені на Сайті.

Посилання на інші сайти розміщуються на даному Сайті для зручності користувачів, тому Дирекція Сайту не несе відповідальності за будь-які права інтелектуальної власності інших сайтів, посилання на які розміщені на Сайті.

5.8. Дирекція Сайту не гарантує відсутності помилок і неполадок при роботі Сайту, а також того, що неполадки будуть негайно усунені.

5.9. Дирекція Сайту не гарантує відсутності вірусів або інших шкідливих елементів, що завантажуються через Сайт або доставляються через електронну пошту у файлах.

5.10. Користувачі несуть відповідальність за здійснення технологічних процесів і контроль відповідно до специфічних вимог користувачів, відповідно до введених і виведених даних, а також за підтримку і своєчасне оновлення засобів для відновлення втрачених даних користувачів.

5.11. Користувачі погоджуються з тим, що всі розміщені на Сайті текстові дані, фотографії, а також будь-які інші матеріали будуть доступні для всіх інших користувачів як безпосередньо на Сайті, так і шляхом трансляції різними технічними засобами.

5.12. Якщо Користувач опублікував або розмістив свій авторський чи будь-який інший матеріал на Сайті, значить, він не розраховує на будь-яку винагороду або інші види матеріального заохочення за використання його прав інтелектуальної власності.

5.13. Дирекція Сайту не несе відповідальності за розміщення незаконної, образливої, такої, що дискредитує, загрозливої чи непристойної інформації або матеріалів, що порушують чи зазіхають на права будь-якої особи.

5.14. Дирекція Сайту ні за яких умов не несе відповідальності за шкоду або заподіяний збиток будь-якого роду Користувачам або третім особам у випадках:

 • невиконання або утруднення у виконанні зобов'язань з надання доступу до Сайту через обставини непереборної сили (форс-мажор), наслідків яких (таких, як рішення влади, нещасні випадки, обриви в загальній системі комунікацій і т.д.) неможливо уникнути або подолати;
 • неможливості доступу до Сайту, його послуг або матеріалів, а також їх неналежного оновлення або роботи;
 • виявлення неполадок в роботі Сайту, викликаних технічними перебоями в роботі обладнання та програмного забезпечення;
 • неправильності, неадекватності чи нездатності Сайту задовольнити потреби або очікування користувачів;
 • наявності технічних недоліків і помилок, які можуть бути присутніми на деяких сторінках Сайту;
 • втрати будь-якої інформації та інших даних користувачів у зв'язку з переглядом, використанням або роботою Сайту;
 • можливого використання Сайту, його матеріалів або послуг третіми особами, що оминули заходи безпеки Сайту, для пересилання вірусів або недозволеного використання програмного забезпечення та інших даних, що знаходяться на зберіганні та користуванні Сайту;
 • будь-якого іншого використання Сайту, його послуг і матеріалів Користувачами або третіми особами через порушення умов доступу та користування, встановлених Сайтом.

5.15. Дирекція Сайту не несе відповідальності за будь-який несанкціонований доступ або використання серверів Сайту або будь-якої інформації про Користувачів, а також за будь-які помилки, віруси, шкідливі програми та ін., які можуть бути передані на Сайт або через Сайт третіми особами.

5.16. Якість, безпека, законність і відповідність товару, послуги та роботи їхнім описам, а також можливість користувачів реалізувати або придбати товар, послугу і роботу знаходяться поза контролем Дирекції Сайту.

5.17. Дирекція Сайту закликає користувачів дотримуватися обережності й оцінювати ситуацію при користуванні послугами Сайту. Користувач повинен взяти до уваги, що його контрагент може бути неповнолітнім або видавати себе за іншу особу. Користуючись послугами Сайту, Користувач усвідомлює і приймає ці ризики, а також погоджується, що Дирекція Сайту не несе відповідальності за дії або бездіяльність з боку Користувача.

5.18. Користувач не може робити висновок, що пропозиція, реалізація та придбання будь-якого товару, послуги або роботи є дійсними і легальними, виходячи з факту розміщення оголошення про продаж і придбання товару, послуги або роботи на Сайті. Користувач бере на себе повну відповідальність за свої дії, а Дирекція Сайту не несе відповідальності за здійснення угод Користувачами Сайту.

5.19. Усі суперечки та конфлікти між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Дирекції Сайту.

5.20. Якщо у Користувача виникають претензії до іншого Користувача в результаті використання останнім послуг Сайту, Користувач погоджується пред'являти ці вимоги самостійно і без втручання з боку Дирекції Сайту, а також звільняє Дирекцію Сайту від всіх вимог, зобов'язань, компенсацій по відшкодуванню збитку, збитків, затрат і витрат, що виникли в результаті або у зв'язку з такими вимогами.

5.21. Користувач має право повідомити Дирекції Сайту про факти порушення його прав іншими Користувачами, скориставшиськонтактною формою зворотного зв'язкуабо функцією «спам» в конкретному оголошенні. У разі обґрунтованості скарг Користувача Дирекція Сайту видаляє оголошення, що порушує права Користувача, а також допускає блокування аккаунта автора такого оголошення.

 1. УМОВИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ (ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ)

6.1. При розміщенні оголошень Користувачі Сайту надають Дирекції Сайту права на обробку їх персональних даних згідно з чинним законодавством України (ЗУ “Про захист персональних даних”, Конвенцією Ради Європи “Про захист осіб у звязку з автоматизованобю обробкою персональних даних”).

6.2. Персональними даними про Користувача є його ім’я, телефон, електронна адреса.

6.3. Надаючи свої персональні дані Дирекції Сайту, Користувач дає згоду на обробку своїх персональних даних ТОВ «ЧМГ-ПРОДАКШН», яке знаходиться за адресою: м. Чернігів, пр. Перемоги, 114, тел. 0462 653-653, E-Mail: ua.obyava@gmail.com

6.4. Згода на обробку персональних даних надається в момент підтвердження публікації оголошення Користувача на Сайті шляхом проставлення відмітки під текстом «Я погоджуюся з правилами використання сервісу, а також з передачею та обробкою моїх даних сайтом OBYAVA.ua. Я підтверджую своє повноліття і відповідальність за розміщення оголошення».

6.5. Користувач повністю розуміє, що вся добровільно зазначена про нього інформація на Сайті є персональними даними, тобто даними, які використовуються для ідентифікації Користувача і для зв'язку з ним. Користувач при реєстрації погоджується з даною угодою Користувача, а також погоджується з тим, що персональні дані зберігаються в базі даних Сайту і підлягають використанню виключно відповідно до даної угоди Користувача та чинного законодавства. Персональні дані Користувача захищаються Законом України «Про захист персональних даних».

6.6. Користувач дає свою згоду на обробку його персональних даних, у тому числі на будь-які дії, такі як, збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, відновлення, використання та поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

6.7. Користувач Сайту також дає згоду на інші дії, які може здійснювати ТОВ «ЧМГ-ПРОДАКШН» з його персональними даними в письмовій (паперовій), електронній та іншій формі.

6.8. База персональних даних Користувачів Сайту зареєстрована в установленому законодавством порядку згідно Закону України «Про захист персональних даних». Власником бази даних є ТОВ «ЧМГ-ПРОДАКШН».

6.9. Персональні дані користувачів Сайту обробляються Дирекцією Сайту з метою:

 • забезпечення функціонування механізму розміщення рекламних повідомлень користувачів на Сайті і можливості контакту з ними користувачів, які зацікавилися оголошеннями;
 • захисту користувачів від неправомірних дій недобросовісних користувачів;
 • збору статистичної інформації по роботі Сайту для її обробки та використання при впровадженні нових сервісів і поліпшень;
 • забезпечення своєчасного і якісного контакту з Користувачами;
 • перевірки відповідності користувачів вимогам даної угоди Користувача;
 • інформування Користувачів з приводу умов надання послуг, змін в сервісах та організації Сайту, а також для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству.

6.10. Персональні дані користувачів, оброблювані Дирекцією Сайту, зберігаються протягом усього строку діяльності Сайту або до моменту, коли Користувач побажає розірвати відносини з Дирекцією Сайту.

6.11. Користувач, який має намір припинити правовідносини між ним та Дирекцією Сайту, направляє на електронну адресу Сайту або на юридичну адресу ТОВ «ЧМГ-ПРОДАКШН» (Україна, м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 42, офіс 312) запит з повідомленням про відзив згоди на обробку своїх персональних даних.

6.12. Дирекція Сайту має право попросити Користувача надати додаткову інформацію, щоб ідентифікувати звернення саме суб’єкта персональних даних.

6.13. Для деяких цілей Дирекція Сайту може мати юридичні зобов’язання щодо збереження даних Користувача.

6.14. Користувачі як суб'єкти персональних даних мають право:

 • знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить персональні дані користувачів Сайту, її призначення та найменування, місцезнаходження власника і розпорядників персональних даних;
 • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються персональні дані користувачів Сайту;
 • на доступ до своїх персональних даних;
 • пред'являти вмотивовану вимогу Дирекції Сайту із запереченням проти обробки персональних даних;
 • пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення персональних даних Дирекцією Сайту, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • відкликати згоду на обробку персональних даних;
 • знати механізм автоматичної обробки персональних даних.

6.15. Персональні дані, крім знеособлених персональних даних, за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом.

6.16. Дирекція Сайту розкриває персональні та інші дані користувачів виключно в цілях, пов'язаних з публікацією Користувачами рекламних оголошень і доступом до цих оголошеннях інших користувачів. Погодившись з Угодою, Користувач згоджується з розкриттям внесених ним даних всім Користувачам Сайту з урахуванням умов та обмежень, встановлених даною угодою Користувача.

6.17. Відповідно до вимог чинного законодавства України, Дирекція Сайту може розкривати персональні та інші дані користувачів третім особам, у тому числі державним органам та установам, в цілях, пов'язаних з їх законними правами і повноваженнями, при дотриманні встановленого порядку надання таких даних.

6.18. Використання персональних даних в історичних, статистичних чи наукових цілях здійснюється виключно в знеособленому вигляді. Використання персональних даних Користувачів в знеособленому вигляді не вимагає їх додаткової згоди.

6.19. Дирекція Сайту забезпечує безпеку даних користувачів від втрати, розголошення та несанкціонованого доступу третіх осіб із застосуванням технологій систем безпеки, впровадження режиму обмеженого доступу і контролю доступу до даних авторизованими співробітниками.

 1. УМОВИ COOKIE

7.1. Файли cookie - це невеликі фрагменти інформації, які зберігаються браузером на жорсткому диску комп'ютера Користувача. Кожен раз, коли Користувач повторно відвідує Сайт, веб-браузер Користувача посилає Сайту ці фрагменти інформації, щоб Сайт міг налаштувати інтерфейс під інтереси і переваги Користувача або ж щоби полегшити процес входу Користувача в обліковий запис для користування послугами Сайту.

7.2. Використовувані Дирекцією Сайту файли cookie дозволяють дізнаватися про тих користувачів, які відвідують Сайт повторно, завдяки чому Користувачеві не потрібно щоразу вводити одну й ту ж інформацію, що підвищує зручність користування послугами Сайту.

7.3. Дирекція Сайту використовує cookie також для збору статистичної інформації з метою підвищення ефективності взаємодії Користувача із Сайтом, а також для отримання інформації, пов'язаної з маркетинговими пропозиціями.

7.4. Основні файли cookie допомагають Користувачеві більш якісно і швидко отримувати послуги, запитувані на Сайті.

Наприклад, основні файли cookie дозволяють:

 • забезпечувати Користувачеві доступ до захищених зон Сайту без необхідності повторного введення даних облікового запису Користувача;
 • запам'ятовувати попередні дії Користувача (наприклад, заповнення онлайн-форм) при поверненні на сторінку в рамках однієї й тієї ж транзакції;
 • управляти об'єктами обраних платних послуг сайту, які Користувач зберігає у своїй корзині та запам'ятовувати їх;
 • аналізувати помилки, що виникають на Сайті, щоб знижувати кількість скарг щодо якості послуг Сайту;
 • запам'ятовувати налаштування Користувача за попереднім переглядом Сайту (наприклад, країну або мову, ваші інтереси), щоб Користувачеві не доводилося вводити їх знову;
 • запам'ятовувати відповіді на запитання на Сайті (наприклад, чи готовий Користувач взяти участь в опитуванні, присвяченому якості обслуговування клієнтів), щоб не ставити їх щоразу;
 • відслідковувати, чи була запропонована Користувачеві якась послуга (наприклад, забезпечення підтримки в режимі онлайн).

7.5. Рекламні файли cookie використовуються на Сайті для відображення рекламних повідомлень, які найбільше відповідають інтересам користувачів. За допомогою цих файлів cookie здійснюється збір докладної інформації про дії Користувача при перегляді Сайту (наприклад, які товари та послуги ви вибираєте). Вони також застосовуються для того, щоб впізнавати Користувача при поверненні на Сайт.

7.6. Інформація, яка була отримана при використанні файлів cookie, не містить персональних даних користувачів.

7.7. Дирекція або довірені партнери Сайту, з якими співпрацює Сайт, володіють правом на зберігання файлів cookie і доступ до них.

7.8. Дирекція Сайту може надавати інформацію третім особам, якщо того вимагає законодавство, для захисту законних прав або прийняття заходів відносно потенційно незаконної діяльності.

7.9. Майже всі браузери дозволяють видаляти файли cookie, розташовані на жорсткому диску, забороняти їх створення чи повідомляти Користувача перед їх збереженням.

7.10. Користувач має можливість відмовитися від збору вищевказаної інформації, виконавши наступні дії:

 • в настройках браузера встановити «Я не приймаю cookie»;
 • в настройках браузера встановити «Видалити cookie».

7.11. У випадках відключення файлів cookie, встановлення заборони на їх збереження або при видаленні файлів cookie - можливості роботи з параметрами і перевагами Користувача, а також можливості налаштування персонального інтерфейсу Користувача можуть бути значно обмежені.

 1. ІНШІ УМОВИ

8.1. Дана Угода користувача набирає чинності з моменту початку користування Користувачем яким-небудь сервісом Сайту або з моменту реєстрації Користувача на Сайті і діє безстроково.

8.2. Користувач має право припинити свою реєстрацію на Сайті в односторонньому порядку, без попереднього повідомлення про це Дирекції Сайту і без пояснення причин.

8.3. Дирекція Сайту залишає за собою право в будь-який момент змінювати зміст угоди Користувача без будь-якого спеціального повідомлення Користувача. Нова редакція угоди Користувача набирає чинності з моменту її розміщення в мережі Інтернет за адресою OBYAVA.ua

8.4. У разі, якщо Дирекцією Сайту були внесені які-небудь зміни в угоду Користувача, з якими Користувач незгодний, він зобов'язаний припинити використання сервісів Сайту. Факт неприпинення використання Сайту є підтвердженням згоди Користувача з відповідною редакцією угоди Користувача.

8.5. Розірвання угоди Користувача з боку Дирекції Сайту може статися у випадках порушення Користувачем умов даної угоди Користувача, заподіяння будь-якої шкоди Дирекції Сайту, вчинення інших дій, що суперечать політиці Сайту.

8.6. Дирекція Сайту має право передати Сайт зі всіма його сервісами і змістом, включаючи особисту інформацію користувачів, своєму правонаступнику або третім особам на підставі закону, згідно з договірними відносинами або на інших підставах без повідомлення про це Користувачів.

8.7. При виникненні між сторонами суперечок і розбіжностей за даною угодою Користувача або у зв'язку з ним сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів. Якщо які-небудь суперечки, розбіжності або вимоги, що виникають через дану угоду Користувача або у зв'язку з нею, не можуть бути вирішені шляхом переговорів, то ці суперечки розглядаються відповідно до чинного законодавства в судовому порядку.

8.8. Дана Угода користувача регулюється і тлумачиться сторонами відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані даною угодою Користувача, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України. Всі можливі суперечки, що виникають через відносини, регульовані даною угодою Користувача, вирішуються в порядку, встановленому законодавством України, за нормами українського права.

8.9. Визнання судом будь-якого пункту угоди Користувача недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не відповідає недійсності або невиконанню інших положень даної годи Користувача.