Рюкзак-кенгуру 0311

Рюкзаки-кенгуру забезпечує максимальний комфорт батькам і дитині під час прогуля. . фото 1

1 099 ГРН

Основна інформація

Стан

Новий

Цвет:

Красный

Код/Артикул:

3BB

Код товару:

1200567343

Опис

Рюкзаки-кенгуру забезпечує максимальний комфорт батькам і дитині під час прогулянки. Малюка можна носити в 2х положеннях: обличчям до себе / обличчям від себе. Оснащений спеціальною ортопедичною вставкою і підголовником для малюка. Легко і швидко кенгурушка регулюється під будь-який тип фігури. Рекомендується для дітей від 3-х до 18-ти місяців і вагою до 16 кг Вага виробу: 477 гр.
Оригінальна фірмова продукція має захисні елементи ТІЛЬКИ з логотипом бренду «ведмежа з дитячим м'ячиком і пляшечкою для годування»
.Телефонуйте уточнюйте номер завжди працює цілодобово . відправлення тільки по робочих дня в не робочий час тільки новою поштою . відправлення будь поштою україна яку Ви клієнт вибираєте самі. На цьому номері є вайбер і вацап Ви можете цілодобово писати і ставити запитання . Пишіть дзвоніть завжди радий відповісти на Ваші запитання.

Поскаржитись
Все (0)
Останні коментарі
Для даного оголошення немає коментарів

Дивіться також

Рюкзак-кенгуру 0308. Конотоп. фото 1

Рюкзак-кенгуру 0308

1 030 ГРН
Новий
Рюкзаки-кенгуру забезпечує максимальний комфорт батькам і дитині під час прогулянки. Малюка можна носити в 2х положеннях
Конотоп
Рюкзак-кенгуру 0307. Конотоп. фото 1

Рюкзак-кенгуру 0307

1 026 ГРН
Новий
Рюкзаки-кенгуру забезпечує максимальний комфорт батькам і дитині під час прогулянки. Малюка можна носити в 2х положеннях
Конотоп