Мапа сайту

Перелік заборонених товарів, послуг, робіт і пропозицій

Сайт OBYAVA.ua є інтернет-майданчиком для розміщення оголошень. Користувачі самостійно розміщують оголошення, вказують у них інформацію про товари, послуги, роботи та пропозиції і несуть відповідальність за те, що запропоновані ними товари, послуги, роботи та пропозиції відповідають вимогам сайту та чинному законодавству України.

Сайт OBYAVA.ua забороняє розміщувати будь-які оголошення, що містять інформацію про заборонені законодавством України товари, послуги, роботу і пропозиції. Модератор має право заблокувати ваш обліковий запис без попередження за порушення даного правила. Після блокування оголошення ви не маєте права на повторне відновлення.

Дирекція сайту залишає за собою право доповнювати та змінювати перелік товарів, послуг, робіт і пропозицій, які не допускаються до розміщення на сайті.

ПЕРЕЛІК ЗАБОРОНЕНИХ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ НА САЙТІ ТОВАРІВ, ПОСЛУГ, РОБІТ ТА ПРОПОЗИЦІЙ

 1. Продаж товарів, надання послуг, виконання робіт, які обмежені або заборонені згідно з чинним законодавством України.
 2. Спирт етиловий, алкогольні напої.
 3. Тютюн, тютюнові вироби, тютюнова продукція, приладдя для куріння.
 4. Лікарські засоби, фармакологічні продукти, медикаменти, ветеринарні препарати, лікарські трави, біоактивні добавки, вироби медичного призначення; медична техніка.
 5. Отрути, токсичні речовини, протиотрути, а також предмети, що представляють небезпеку для життя і здоров'я людини.
 6. Прекурсори, психотропні та наркотичні речовини, насіння конопель.
 7. Зброя (мисливська, пневматична, пейнтбольна та інша, а також комплектуючі вироби до неї, копії колекційного зброї, сувенірна і декоративна зброя), боєприпаси, військова техніка, а також комплектуючі приналежності й аксесуари до них.
 8. Піротехніка, вибухові речовини, засоби підриву.
 9. Людські органи і тканини, грудне молоко, а також донорські послуги та послуги сурогатного материнства.
 10. Тварини і рослини, занесені до Червоної книги.
 11. Дорогоцінні й рідкоземельні метали, дорогоцінні камені.
 12. Крадені, неіснуючі товари та підроблені предмети.
 13. Контрабандні товари, контрафактна продукція або майно.
 14. Будь-які бази даних, у тому числі такі, що містять персональні дані, які можуть бути поширені незаконно.
 15. Software, інформація про доступ до облікових записів, електронної пошти, аккаунтів соціальних мереж, блогів і форумів, систем обміну повідомленнями, ігор, а також інших ресурсів і сервісів.
 16. Послуги з підготовки та написання дипломів, курсових робіт, дисертацій та аналогічних видів робіт, також як і готові дипломні та курсові роботи.
 17. Лотерейне і гральне обладнання, що використовується для проведення азартних ігор.
 18. Державні нагороди.
 19. Паспорти, права, студентські квитки, залікові книжки, дипломи, проїзні квитки, дозволи, ліцензії та інші персональні документи.
 20. Іноземна валюта та інші валютні цінності.
 21. Документи на транспортні засоби, а також на транспортні засоби, що знаходяться в розшуку і без документів.
 22. Цінні папери (акції, облігації, чеки та ін.), а також бланки офіційних документів.
 23. Рибальські мережі, вудки, капкани та інші браконьєрські снасті та обладнання, а також послуги з їх виготовлення.
 24. Продаж і використання предметів і матеріалів, що порушують інтелектуальні права третіх осіб (в тому числі авторські та суміжні права, патенти, товарні знаки та ін.).
 25. Матеріали та послуги, використання і продаж яких порушує приватність і стосується приватного життя, а також зазіхає на честь, гідність та ділову репутацію громадян і юридичних осіб.
 26. Документи, що містять державну, банківську, комерційну або іншу таємницю.
 27. Матеріали та документи, в яких присутня ненормативна лексика, а також образливі вислови.
 28. Матеріали, що містять пропаганду, заклики до насильства, дискримінації, масових заворушень, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, здійснення терористичної діяльності та інших протиправних дій.
 29. Предмети порнографічного та еротичного характеру.
 30. Спеціальні технічні засоби для добування інформації з каналів зв'язку, інші засоби незаконного отримання інформації.
 31. Електрошокери, газові балончики, газові пістолети, зброя з гумовими кулями, гумові кийки, димові шашки, наручники та інші спеціальні предмети та технічні засоби, пов'язані з діяльністю правоохоронних органів.
 32. Надання послуг і виконання робіт, що вважаються аморальними (секс-послуги, проституція, еротичний масаж, а також будь-які послуги інтимного, сексуального, характеру).
 33. Будь-які пропозиції роботи в нічних клубах за кордоном або інші форми послуг і робіт, що суперечать нормам моралі чи закону (секс-послуги, проституція,ескорт-послуги, еротичний масаж, а також будь-які послуги інтимного, сексуального, характеру).
 34. Предмети і послуги, пов'язані з окультною тематикою (привороти, ритуали, чаклунство, магія, екстрасенси та ін.), а також послуги з гадання та ворожіння.
 35. Будь-якого роду медичні послуги.
 36. Реклама інших інтернет-ресурсів або інтернет-магазинів.
 37. Товари і послуги, які можуть стати причиною розсилки спаму, неправдивої інформації або небажаної комерційної реклами.
 38. Інформація про сумнівні фінансові послуги та способи заробітку (фінансові піраміди, заробіток в Інтернеті та ін.), без вказівки контактних даних роботодавця та інші оголошення з прихованою можливістю шахрайських операцій і афер.
 39. Пропозиції послуг франчайзингу, діяльності субагентів, багаторівневого і мережевого маркетингу і будь-якої іншої агентської діяльності, торгового представництва та ін.
 40. Інші товари, послуги та роботи, використання яких може бути спрямоване на порушення чинного законодавства України (наприклад, послуги з коригування спідометра, послуги фіктивного підприємництва, ухилення від податків та ін.).