Мапа сайту

Як написати ефективне оголошення

Для того щоб швидше реалізувати товар або послугу на OBYAVA.ua, при подачі оголошення радимо використовувати такі правила:

Додавайте фото високої якості

Фото це те, на що в першу чергу, користувачі орієнтуються при перегляді оголошень. Щоб привернути увагу до оголошення, додайте до нього фотографії з чітким зображенням товару, зроблені з різних ракурсів. Фото повинні бути високої якості, без відблисків і тіней.

Не потрібно шукати в Інтернеті красиве превью. Будьте з покупцем чесні, використовуйте справжні фото.

Точний, короткий заголовок

У заголовку вказуйте головну інформацію про товар, в ньому не повинно бути словесного сміття і малоінформативних словосполучень.

Не правильно: «Круті білі кеди Converse нед. БУ дост. НП »
Правильно: «Кеди Converse All Star БУ»

Не використовуйте в заголовку слова «Продаю», «Здам» та інші. Оголошення розміщується в тематичній рубриці, тому ці уточнення будуть виглядати, як тавтологія і лише заважати сприйняттю. Ціна товару вказується у відповідному полі.

Адекватна ціна

Перед публікацією оголошення, порівняйте характеристики і ціни на ті ж речі і послуги, які вже пропонують інші користувачі. Якщо ваша пропозиція не має великих відмінностей від інших, вкажіть середню ціну. У разі якщо ви хочете дуже швидко продати товар, виберіть вартість трохи нижче, ніж зазначена в інших оголошеннях.

Характеристики товару

Багато покупців шукають товари та послуги за допомогою «Фільтр оголошень» і порівнюють товари за вказаними параметрами. Щоб користувачі могли швидше знайти ваше оголошення, вказуйте детальні характеристики товару при розмыщенны. Для цього вам потрібно вибрати максимальну кількість відповідних параметрів при подачі оголошення.

Детальні характеристики товару вигідно виділяють ваше оголошення на тлі інших оголошень.

Опис

У продажу товару або послуги «Опис» є одним з головних факторів. Тому не варто нехтувати цим полем. Вкажіть, яку вигоду отримає покупець, купуючи ваш товар, як він зможе його використовувати. Поділіться особистим досвідом користування.

Також в описі ви можете вказати причини продажу і спосіб доставки.

Особливу увагу приділіть грамотності і не допускайте помилок, як в описі товару так і в усьому оголошенні.

Радимо, не копіювати текст оголошення з інших дошок та інтернет-магазинів. Бажано, щоб ваш опис був унікальним це прискорить індексацію вашого оголошення пошуковими системами.