Мапа сайту

Як оновити оголошення?

Користувачі OBYAVA.ua можуть безкоштовно оновити свої активні оголошення 1 раз в 15 днів, крім оголошень в рубриці "Вакансії". Власники бізнес-пакетів мають можливість оновити кожне своє оголошення 15 раз в 30 днів в будь-який момент дії бізнес-пакета, крім оголошень із рубрики "Вакансії".

Оновити оголошення ви можете двома способами:

  • Оновити всі оголошення

Виберіть у спадному меню "Профіль" розділ "Мої оголошення". На цій сторінці перед списком ваших оголошення знаходиться кнопка "Оновити всі оголошення". На ній автоматично вказується число оголошень, які ви можете оновити в даний момент. Натиснувши на кнопку "Оновити всі оголошення" всі ваші активні оголошення будуть оновлені.

  • Оновити вибрані оголошення

Щоб оновити деякі оголошення в розділі "Мої оголошення" виберіть за допомогою чекбоксів ті товари і послуги, які ви хочете оновити і натисніть в бічному меню кнопку "Оновити вибрані".

Також ви можете оновити товар або послугу, натиснувши на кнопку "Оновити" біля оголошення.

Щоб побачити дату, коли ви зможете наступного разу оновити оголошення, наведіть курсур мишки на кнопку "Оновити"

Оновити оголошення в рубриці "Вакансії" можна за допомогою послуги "Автопідйом", віртість послуги - 5 грн.

Якщо ви хочете частіше, ніж раз в 15 днів оновити своє оголошення, скористайтеся платною послугою "Автопідйом" всього від 5 грн. Використовуючи послугу "Автопідйом" ви також зберігаєте можливість безкоштовного оновлення оголошення.