Топ найкращих серіалів нагороджених Золотим глобусом

Золотий глобус — це одна з найпрестижніших нагород у світі розважальної індустрії, що вручається великим акторам, режисерам і телевізійним серіалам. Організований Голлівудською іноземною пресою визнає винятковість іноземних та американських фільмів і телесеріалів, даруючи їм блискучі статуетки, подібні до Оскара. В даній статті ми розглянемо найкращі телесеріали, які були відзначені Золотим Глобусом та залишили незабутні враження у глядачів.

"Гра престолів" ("Game of Thrones")

Сюжет серіалу розгортається в уявному середньовічному світі, де кілька домів борються за владу над Залізним Троном та контроль над Сімома королівствами. Головні родини включають в себе: 

  • Старків; 
  • Ланістерів;
  • Таргарієнів; 
  • Баратеонів;
  • Грейджоїв. 

Сюжет розглядає конфлікти, інтриги, боротьбу за владу, а також загадкову загрозу з півночі - Армію Мертвих. Гра престолів визнана одним з найвідоміших телесеріалів усіх часів. Ця епічна фентезі драма, створена Девідом Беніофом і Д. Б. Вайсом, здобула численні Золоті Глобуси завдяки своїй неймовірній сюжетній лінії та захоплюючим персонажам.

"Гандлі" ("The Handmaid's Tale")

Серіал розповідає історію в імагінарному тоталітарному суспільстві, де жінки позбавлені основних прав і зайняті в різних службових позиціях в залежності від їхньої ролі у суспільстві. Дія серіалу розгортається у різні періоди часу, розкриваючи події, які призвели до встановлення тоталітарного режиму, а також спроби головної героїні Офред стати на шляху опору та пошуку своєї доньки, яку відібрали в нею на початку режиму. "Гандлі" був нагороджений Золотим Глобусом у категорії "Найкращий телесеріал драматичного жанру".

"Фрейзер" ("Frasier")

Сюжет серіалу обертається навколо взаємодії головного героя Фрейзера з різними персонажами, його родинними зв’язками, професійними справами та особистими відносинами. Серіал відзначається гострим гумором, відмінними акторськими виступами та глибокими характерами персонажів. "Фрейзер" став одним з найуспішніших і найвпізнаваніших комедійних серіалів 1990-х років і залишається улюбленим серед глядачів і досі завдяки своєму якісному гумору та неперевершеним акторським виступам. Він отримав численні нагороди і визнання, включаючи багато "Еммі" і "Золотий глобус".

"Стрілець" ("Homeland")

Сюжет "Стрільця" обертається навколо Кері Метісон (грає Клер Дейнс), агента Центрального розвідувального управління (CIA), яка працює над контртерористичними операціями. Перші сезони серіалу фокусуються на її роботі із в'язнем війни Ніколасом Броуді (грає Деміан Льюїс), якого підозрюють у зраді і зв'язках з терористами. Сюжет розвивається навколо загроз національній безпеці США, розслідування терористичних загроз та внутрішніх конфліктів в агентстві.Серіал був створений Алексом Гансо та Говардом Гордоном і є адаптацією ізраїльського серіалу "Хатуфим" (Prisoners of War). "Стрілець" отримав численні нагороди і номінації, включаючи "Emmy" та "Золотий глобус".

Ці серіали не лише розважають і надихають глядачів, але й підтверджують вагому роль телесеріалів у сучасній культурі.