Срібні сережки — вишуканість щодня

Сережки — це прикраси, котрі супроводжують нас щодня, а деякі моделі взагалі ми майже не знімаємо. І не тільки через їх практичність, а в першу чергу — вони улюблені! Історія сережок на наших землях губиться в глибині віків і вже в скіфсько-сарматський період ми бачимо розкішні багаті  прикраси в так званому «тваринному стилі». За княжих часів були популярними  кільця, котрі носили на скронях, кріплячи їх до головного убору з тканини, та «усерезі»  — ті самі сережки, котрі ми носимо і по цей день. Звичайно відбулися певні трансформації, викликані зміною способів виготовлення, а от декорування, форма та вигляд можна сказати практично не змінилися. Як і 1000 років тому, жінкам до вподоби сережки класичні, флористичні, кільця, і вже окремою темою для уподобань виступають сучасного дизайну. Шляхетне сяйво срібла мало кого залишає байдужим, тому не дивно, що деякі модні дами носять виключно срібло в усіх можливих варіаціях: з родієвим покриттям, з чорнінням, просто срібло, створюючи не тільки собі відмінний настрій, але й почуваючи себе найкрасивішими!

Орієнтири — як купити саме «ваші» срібні сережки

Сучасні срібні сережки вражають різноманіттям виконання, стилів, дизайну. Тому при виборі та покупці срібних сережок добре мати хоч якісь підказки, котрі зорієнтують та допоможуть не загубитися у цьому морі краси. У тому, що це дійсно море краси, радимо пересвідчитися тут — до вашої уваги уся повнота вітчизняного асортименту!

Сучасні срібні сережки можна розділити за такими ознаками: просто срібні, з вставками, з золотими вставками.

Срібні сережки з вставками — тут ви знайдете не просто красиві прикраси, у цій групі сконцентровано максимум краси. При чому краси як на кожен день, так і для урочистостей! Це пусети з різними вставками, до прикладу з перлами, перламутром чи фіанітами, емалями та керамікою. Це і сережки з родієвим покриттям та рухливими елементами прикрашені нано-камінчиками, котрі справляють незабутнє враження! І навіть для діток можна підібрати гарненьку пару. Тут дійсно є вибір і для урочистостей, і для відпочинку, і для повсякдення!TKOKMecmgtL-97XaCONn8So0K7Uj7fXAvAk5WArvMWrfZ9dY7Tzudo-6xcBb51ZFzQpBcLBCLwhMh7qSKTdZA7yKFgFIXmRnPDZzYQgujNh9buYhrGGu9Z_gZN1QjWKSDrG5PaMzaUq8pc9Aj_wMndQ

Срібні сережки без вставок

Сережки без вставок — дуже практично, адже будь-яка вставка вимагає більш обережного відношення до прикраси. А до вашої уваги — різноманітні протяжки, монетки, конго, варіації світових брендів, патріотичні пари — вибір дійсно на будь-який смак та гаманець! З чорнінням або родієвим покриттям, котре робить срібло дуже схожим на біле золото. Тут можна підібрати не просто срібні сережки, а пару, котра буде універсальною і для повсякдення, і для якихось святкових зустрічей чи романтичних побачень.

Срібні сережки з золотими вставками

Дуже красивий сегмент! Тут представлені сережки, при виготовленні яких одночасно використовується золото і срібло, окрім того, вони можуть бути ще прикрашені вставками з перлів, бурштину, фіанітів, природних мінералів. Тут присутні як творіння вітчизняних ювелірів, так і майстерно виконанні протопити світових брендів, до прикладу за мотивами колекцій Альгамбра чи Картье. Якщо виріб ще має родієве покриття — навіть досвідчений ювелір на око не відрізнить таку пару від коштовної золотої! Тому цей сегмент для поціновувачів доступної розкоші та шику! Саме за допомогою таких срібних сережок ви зможете виглядати на просто на всі 100%, але весь мільйон!

Найбільш актуальні та популярні моделі срібних сережок

Пусети — сережки для справжніх елегантних леді. Такий вид сережок однаково буде по душі і до лиця як молоденькій дівчині-школярці, так і діловій дамі, оскільки завдяки своїй лаконічності однаково легко доповнять будь-який образ та гардероб. Можуть бути просто з металу, а можуть бути з різноманітними вставками — фіаніти, перли, кераміка, емалі. А за допомогою знімної частинки класичні пусети перетворюються на «джекети» і стають парадно-вихідною прикрасою. Взагалі пусети — це must have серед сережок!

Сережки-кільця та варіації на тему сережок-конго — сережки для сміливих та розкутих жінок, для веселих вечірок, гарного відпочинку та романтичних побачень! Хоча при правильно підібраному розмірі та інших прикрасах така пара може стати справжньою окрасою ваших буднів!

Протяжки, ланцюжки — трендові прикраси, в залежності від розміру — делікатні підійдуть і на кожен день, а більші, виразні — один із найкращих виборів для свята, завдяки своїм властивостям та розмірам вони виглядають неперевершено!

gNmnBdadKTfWnrxoC_tiXK3moDXuJ04t46ecLZ5gIrQu5nCq4exZJQeLdWcRwuiH7ij3Vm27mXlgTfanryqV2ME26g78VN8-21Nng82W6rzwyenBDely0-7Mlwl2cg6f3MKA02V27oekOwdSWIRs8qU

Гладенькі моделі без вставок — для поціновувачів лаконічності та строгого стилю, одні з найкращих для ділових буднів. Особливого шарму таким моделям додають чорніння або родієве покриття, перетворюючи їх не справжні скарби! І це ще один must have — будуть завжди доречні, легко комбінуються з іншими прикрасами.

Сережки з рухливим елементом, або висячі — однозначно вихідний варіант для урочистостей, свят та інших приємних подій у вашому житті! Свою пару тут знайде будь-яка жінка!

Кафи — тренд останнього десятиліття. Під сережки не потрібно проколювати вушко, вони не тривіальні і дуже незвично виглядають. Як правило вибір молоді!

Сережки з вставками — вибір просто безмежний! Від лаконічних простих, до великих, об’ємних, масивних, парадно-вихідних! Від фіанітів, до природних мінералів або кераміки з емалями! На будь-який смак для будь-якої події! Для дівчаток, панянок, солідних дам, мрійниць і бунтарок — все до ваших послуг! І для задоволення ваших бажань та втілення сподівань!

Срібні сережки — універсальна і практична прикраса, здатна дійсно створити неперевершений образ. Завдяки багатоманіттю стилів та дизайну, поєднанню різних вставок, золота і срібла вони просто неперевершені, і кожна жінка має можливість знайти та купити срібні сережки зі своєї мрії! Навіть для самих вибагливих модниць, котрі люблять саме срібні прикраси у нашій компанії знайдеться достойна пара срібних сережок здатна її вразити та потішити! А наші менеджери нададуть професійні поради, допоможуть підібрати гарнітур чи комплект з нашого асортименту, чи доповнити ваші новим чудовим придбанням! А якщо ви вирішили купити срібні сережки для презенту — чи не найкраще — адже це стильно, елегантно і вишукано!