Digital-маркетинг від EcKit - ваша допомога у просуванні сайту

Успішність реалізації товарів чи послуг через інтернет-площадки, реклама певного бренду чи торгової марки можлива тільки за умови залучення великого трафіку користувачів – відвідувачів сайту, які після активації веб-сторінки зробили певні дії на кшталт реєстрації свого акаунту, залишення e-mail (адресу електронної пошти) для зворотного зв’язку чи оформили заявку на придбання певної продукції. Зазвичай користувач в пошуках потрібної інформації відкриває два-три чи більше посилання на сайти, які видані пошуковою системою та розміщені у її верхніх рядках, тому одним з головних завдань SEO просування сайтів в Миколаєві є збільшення їхнього рейтингу у видачі пошукової системи.

Якими є результати успішної розкрутки сайтів

Завдяки успішній пошуковій оптимізації сайт, а завдяки йому і весь бізнес-проект стане більш пізнаваним та відвідуваним, відповідно:

  • відбудеться приріст органічного трафіку – кількість відвідувачів, які в пошуках відповідної інформації перейшли за посиланням на відповідний сайт збільшиться в десятки чи навіть сотні разів, а завдяки зростанню трафіку збільшиться кількість активних дій, зроблених відвідувачами, що неминуче призведе до підвищення прибутковості бізнесу;
  • значно полегшиться навігація по сайту для пересічних відвідувачів, які завдяки доопрацюванню сайту «трансформуються» з простих пошуковців потрібної інформації у реальних покупців товарів чи послуг;
  • підвищиться видимість сайту, а заодно зросте довіра до нього та покращиться показник його конкурентоспроможності по відношенню до найближчих конкурентів, які працюють в однаковому сегменті ринку.

Завдяки успішному SEO просування сайту імовірність проведення відповідних конверсійних дій відвідувачами сайту зростає навіть після завершення фінансування проекту, тому однією з переваг SEO є тривалість його дії.

Чому для просування сайту знадобляться послуги digital-маркетингу EcKit

Завдяки послугам digital-маркетингу EcKit відбулось масштабування бізнесу десятків підприємців Миколаєва. Фахівці компанії застосовують комплексний підхід до виконання завдань з SEO просування сайту, використовуючи різні методи та інструменти, що забезпечують максимальний результат.

Замовник послуг з SEO просування сайту отримує підтверджені дані та показники, які слугуватимуть підтвердженням ефективності проведених витрат та відображатимуть відчутні результати проведеної роботи.