Асортимент та переваги запчастин, комплектуючих та метизів від DETALKA

Кожен з сучасних виробників автомобільної техніки декларує високі параметри надійності та довговічності готових до експлуатації транспортних засобів. Водночас для кожного механізму, навіть найякіснішого, існують певні межі його використання і після закінчення вказаного виробником терміну чи з інших причин окремі деталі чи комплектуючі підлягають обов’язковій заміні. Задля придбання дійсно якісних та надійних запасних частин та окремих деталей для ремонту гальмівної, вихлопної чи паливної системи автомобіля, двигуна, кузова чи кабіни авто, підвіски, трансмісії, системи охолодження чи запалювання, електрики чи електроніки варто звернутися до сайту компанії Detalka, де представлено величезний асортимент деталей, які є власною продукцією зазначеного бренду.

Асортимент комплектуючих та деталей 

Головна увага компанії DETALKA зосереджена на формуванні довіри до бренду через високу якість його продукції та налагоджування довгострокової взаємовигідної співпраці з замовниками та клієнтами. Фахівці компанії володіють величезним практичним досвідом і знаннями, поєднання яких дозволяє створенню біль сучасних та якісних комплектуючих, запасних частин, деталей та метизів, які відповідають очікуванням власників транспортних засобів.

Кожен відвідувач сайту detalka.com.ua має можливість звернутись до офіційних дистриб'юторів щодо замовлення:

  • амортизаторів підвіски глушника ГАЗ 3302, платформи КАМАЗ та МАЗ;
  • різноманітних за сферою застосування болтів, вимикачів аварійної сигналізації, вимикачів маси до автомобілів КАМАЗ, ГАЗ 4301, УРАЛ, ЛІАЗ та ЛАЗ;
  • вкладишів корінних, шатунних до автомобілів Газель, Волга, ГАЗ 53, ЗІЛ 130, КАМАЗ, до двигунів ЯМЗ 236 та ЯМЗ 238;
  • втулок передніх амортизаторів, вушка ресори ГАЗЕЛЬ (сайлентблок) тощо.

Для зручності пошуку запасних частин чи окремих деталей на сайті компанії, вони відсортовані за алфавітом та за окремими системами.

Чому автомобілісти віддають перевагу продукції відомого бренду

В процесі виготовлення та перед відправкою замовнику кожна деталь піддається багатоступеневому контролю, що гарантує високі параметри якості автомобільних запчастин. Використання власних виробничих потужностей для виготовлення метизів, запасних частин та окремих комплектуючих дозволяє компанії уникати посередницьких націнок та встановлювати дійсно привабливі та конкурентні ціни.

Менеджери компанії завжди готові надати вичерпні консультації щодо вибору запасних частин та їхніх технічних характеристик.