Тональний крем від Vichy – якісний догляд за шкірою

Створення бездоганного образу неможливе без уваги до деталей. Він досягається не тільки завдяки гарному вбранню та зачісці. Догляд за волоссям звісно важливий, але досить помітним є стан шкіри. Практично немає людей з ідеально рівним кольором обличчя, без почервоніння. Допомогти згладити всі недоліки здатний тональний крем, що ідеально підходить до обличчя. Важливо правильно підбирати такі основи, щоб уникнути ефекту маски, тоді нанесений засіб буде непомітним. 

Правила вибору тонального крему

При виборі крему важливо враховувати такі чинники:

  • колір і тип шкіри;
  • пори року. 

Колір шкіри буває холодним чи теплим. У першому випадку підійде тональний крем із рожевим та блакитним відтінком. Для теплих краще з жовтуватим або персиковим підтоном. Для жирного типу шкіри підходять основи з матувальним ефектом, а для сухого – легкі текстури. Взагалі при виборі також важливо враховувати, зима це чи літо. Для зими підійдуть основи з щільною текстурою, які захистять шкіру від снігу і вітру. Влітку краще вибирати легкі креми, які не будуть скачуватися та практично не відчуваються на шкірі. Якщо на обличчі є засмага, тональний крем має бути на тон темніше за шкіру. І ще одним чинником є виробник крему. Довіряти можна тільки перевіреним, які мають всі ліцензії та сертифікати якості продукції. Компанія Vichy, лідер з виготовлення дерматокосметики, безперечно, одна з таких. 

Асортимент тональних основ від компанії Vichy 

Цей виробник пропонує широкий асортимент тональних основ різних відтінків й для різних типів шкіри. Одним із популярних є Dermableland 3D. Щільна основа дозволяє виправити недоліки шкіри, зокрема висипання. Підходить для жирного та проблемного епідермісу. Дозволяє здійснити якісний догляд за шкірою. Наявність відтінків завжди поповнюється, але зазвичай представлені 15-Opal, 25-Nude, 35-Sand. Цей крем досить стійкий, адже його вистачає на 16 годин. Він безпечний для використання, в складі не має парабенів. 

Інший популярний продукт – Mineralblend зі зволожувальною дією, що створює сяйливий ефект на обличчі й підходить для всіх типів шкіри, зокрема чутливої. У складі має натуральну гіалуронову кислоту. До того ж крем на сімдесят відсотків складається з термальної води Vichy, яка зволожує й заспокоює шкіру. Тональний крем дозволяє замаскувати сліди втоми та створює рівний тон. Стійкий, на шкірі залишається впродовж 16 годин.