Чому шоколадні батончики FIZI є ідеальним перекусом

Щоденне вживання одного чи двох шоколадних батончиків FIZI є одним з найкращих варіантів смачного та водночас корисного перекусу для людей, які віддають перевагу активному способу життя, займаючись спортом, поїздками чи тривалими подорожами. Вживати батончики FIZI потрібно з врахуванням загальної калорійності раціону кожної людини, водночас в таких снеках поєднуються неперевершені смакові якості та позитивний вплив на самопочуття, тому такі батончики є водночас корисними і смачними, та є ідеальним видом солодощів для людей, які слідкують за станом свого здоров’я та параметрами фігури.

Які інгредієнти входять до складу батончиків українського виробника FIZI

Основу шоколадних батончиків українського бренду FIZI складають виключно якісні та відбірні інгредієнти, що мають рослинне походження, включно з ядрами мигдалю та лісовими горішками фундука, арахісом та ядрами кеш’ю, кокосовою стружкою, фініками. До складу окремих батончиків включено рожеву гімалайську сіль та ваніль, а верхній шар снеків сформовано з шоколадної глазурі з какао. Завдяки поєднанню натуральних компонентів шанувальники звичайних шоколадних цукерок можуть насолоджуватися дійсно смачним перекусом, обираючи шоколадні батончики FIZI:

  • з оригінальними смаками, де поєднуються смакові характеристики фундука, карамелі та гімалайської солі, арахісу та карамелі чи кокосової стружки та мигдалю;
  • з бездоганними інгредієнтами природного (рослинного) походження без додавання цукру та без вмісту продуктів із зерен злакових культур – пшениці, ячменю чи жита;
  • що містяться в сучасній індивідуальній упаковці, яка є гарантією тривалого терміну зберігання снеків без втрати ними своїх початкових харчових та органолептичних характеристик.

Вміст кожного батончика та дані про його поживну і енергетичну цінність вказано на етикетці.  

Чому покупці віддають перевагу шоколадним батончикам FIZI

Українські шанувальники швидких перекусів гідно оцінили унікальні смакові та корисні властивості шоколадних батончиків вітчизняного виробника FIZІ, у складі яких немає цукру та глютенів – тільки натуральні інгредієнти, що мають рослинне походження.

Завдяки індивідуальному флоу-пакуванню батончики зручно транспортувати під час тривалої подорожі, а велика тривалість терміну зберігання (до 9-ти місяців) дозволяє використовувати батончики як ідеальний вид смачного та корисного перекусу.