ТОП вінілових програвачів для домашнього кінотеатру

Якщо ви давно мріяли створити домашню акустичну систему своєї мрії, центром котрої буде вініловий програвач, допоможе вам у цьому магазин ShowTime. На його сторінках представлені найкращі вінілові програвачі, представлені в різних цінових категоріях. Варто зазначити, що вініловий програвач — це не лише оригінальний, насичений та потужний звук, але й особлива естетика. Окрім цього, є щось медитативне у виборі платівок, встановленні їх на плиту та фіксації тонарма з голкою. Такі дії зближують з музикою, дозволяє відчути себе дотичним до процесу творення. Нижче пропонуємо короткий огляд найцікавіших моделей вінілових програвачів. 

Denon — елегантний стиль, чисте звучання 

 Один із найвідоміших представників вінілових програвачів, Denon DP-300F, приваблює важким та жорстким пластиковим корпусом, з товщиною стінок близько 4 мм, вагою 5.5 кілограма. 

Стіл, декорований глянцевим лаком, має антивібраційні ніжки, прикритий акуратною кришкою для захисту від пилу. Модель повністю автоматизована — після збирання та налаштування достатньо встановити диск, обрати відповідною кнопкою його розмір, натиснути на кнопку Start. Все інше програвач зробить за вас. Голка звукознімача автоматично встановлюється на початкову доріжку диску, а після програвання платівки тонарм повертається на місце. 

Опорний диск виготовлено з алюмінію методом високоточного лиття під тиском — це важливо для плавного, рівномірного обертання. Зверху на диск встановлюється резиновий мат. 

Прямий тонарм оснащений системою антискейтингу та мікроліфтом. Також є можливість налаштування притискної сили.   

Pro-Ject 2 — футуристичний дизайн

Pro-Ject 2 Xperience Classic — програвач платівок, оснащений  S-образним 9-дюймовим тонармом. В програвачі встановлено електронний регулятор з перемиканням швидкості. 

Програвач Pro-Ject 2-Xperience відрізняється масивним шасі, виконаним із ДВП, за спеціальною технологією. Завдяки цій відмінності повністю виключено вібрацію, котра зазвичай заважає насолоджуватися улюбленими записами. Для цієї ж мети використані конічні ніжки з захисним покриттям. 

Серед інших відмінностей варто відзначити: 

  • прецизійний мотор із вбудованим регулятором швидкості (33 об / хв або 45 об / хв); 

  • опорний диск виготовлено з вібростійкого матеріалу; 

  • вінілова поверхня диска виконує роль підкладки, надійно утримує платівку; 

  • в тонармі встановлено інвертований підшипник. 

Teac TN-400 WA — здивує навіть досвідчених меломанів

Teac TN-400 WA — чудова модель, у котрій поєднуються аналогова школа з сучасними технологіями. Відмінністю моделі є наявність модуля Bluetooth, котрий дозволяє відтворювати музику без надокучливих дротів. Для мінімізації вібрацій у програвачі встановлено надійний стіл, виготовлений з плити MDF. До столу прикріплені алюмінієві ніжки, що з'єднуються з ним гумовими прокладками. Опорний диск виготовлено з литого алюмінію, зверху встановлено фетровий мат, на котрий встановлюється платівка. 

Обрати вініловий програвач, котрий ідеально впишеться у ваш домашній кінотеатр, вам допоможуть у магазині ShowTime.