Авто з США в Украину в 2023 році

Купити авто з США в 2023 році. Доставка машин з Америки

Останнім часом популярність автомобілів з Америки зросла у рази, порівнюючи з минулим роком. Зараз часто можна зустріти таких автомобілів на дорозі, в інтернеті, і це не просто так. Чому? Купуючи автомобіль з Америки можна заощадити від 30% до 60% вартості аналогів в Україні, що безумовно є головним аргументом у купівлі подібного автомобіля. Але й не варто забувати, ще плюси такої покупки:

  • Повна історія автомобіля. Всі автомобілі мають в Америці повну історію, де можна побачити: всі звернення на сервіс та причини звернення, кількість власників, у приватному чи комерційному користуванні був автомобіль, наявність ДТП та що було пошкоджено. Купуючи автомобіль в Україні, дізнатися навіть частину такої інформації – це просто неможливо.
  • Приховані всі підводні камені за станом авто, скручений пробіг. У зв'язку з кримінальною відповідальністю в Америці за неправдиву інформацію щодо стану автомобіля, пробігу, купити такий автомобіль практично неможливо.
  • Максимальні комплектації. В Америці більша половина автомобілів з багатою комплектацією, за що в Україні потрібно доплатити не менше 30% від вартості автомобіля.

Якщо Ви хочете підібрати автомобиль з США - радимо скористатися цим каталогом авто з США https://americanavto.com/cars/

Купити автомобіль із США – дуже вигідна інвестиція

Всі ці достоїнства та аргументи змушують серйозно поставитися до цієї теми, аж до підбору собі автомобіля та прорахування вартості «під ключ». Допомогти з цим допоможуть фахівці компанії «Американ Авто». Компанія має 15 офісів в Україні Представництво в Чикаго відповідає за повну логістику автомобіля, вирішення конфліктних та спірних ситуацій з аукціонами США. Компанія контролює всю процедуру на всіх етапах від покупки до постановки на облік автомобіля.

Американ Авто візьме весь клопіт на себе.

Компанія "Американ Авто" зробить абсолютно всю роботу за Вас. Вам потрібно лише забрати автомобіль на українській реєстрації. Аналізуючи вищесказане і саму тему, можна зробити висновок, що купити автомобіль із США – це можливість кожного українця купити собі якісний та комфортний автомобіль та заощадити дуже пристойну суму, а за допомогою Компанії https://americanavto.com/ – це можливість можна реалізувати без проблем та клопоту.