Особливості та переваги розкидачів органічних добрив

Високі врожаї зернових та технічних культур неможливі без застосування мінеральних та органічних добрив, які забезпечують поживою корені рослин та докорінно покращують структуру грунту. Завдяки використанню розкидачів органічних добрив сільськогосподарські товаровиробники можуть забезпечити повну механізацію процесу розкидання по полю компосту, посліду птахів, гною великої рогатої худоби, вапна чи біомулу, чітко нормуючи норми використання цінного на сьогоднішній день органічного добрива. Універсальний розкидач органічних добрив виробництва компанії Berqmann (Німеччина) добре відомий українським товаровиробникам сільськогосподарської продукції завдяки своїй якості, довговічності та продуманій конструкції, що дозволяє його використання для різних видів органіки.

Деякі з технічних особливостей розкидача

Офіційним дистриб’ютором німецької компанії Berqmann на українських теренах виступає ТОВ «ФарміЛенд», де зокрема можна придбати за конкурентними цінами розкидачі твердих органічних добрив. Конструкція вказаної причіпної колісної техніки містить декілька окремих вузлів та агрегатів, на кшталт:

  • колісного шасі, що з’єднується (агрегатується) з трактором завдяки зчіпному пристрою;
  • сталевого конічного кузова, самонесучого, обладнаного міцною рамою, жорскими металічними бортами та оглядовим віконечком, що дозволяє контролювати процес спорожнення кузова;
  • роздаткового пристрою, встановленого всередині кузова у формі донного транспортера з гідроприводом, що працює завдяки зубчастій передачі.

Парні ланцюги транспортера можна регулювати для забезпечення відповідного натяжіння. Дія транспортера по вивантажуванню з кузова органічних добрив забезпечується завдяки використанню зносостійких напрямних та системи скребків, яка переміщує добрива до подрібнювача, роль якого виконує фрезерний агрегат. В фрезерному агрегаті містяться горизонтальні барабани (валки), подвійні бичі та фрези, завдяки обертанню яких, тверді добрива подрібнюються та подаються до обертових дисків-розкидачів. Диски обладнані спеціальними лопатками, які захоплюють подрібнене добриво та рівно розкидають його по поверхні грунту, створюючи відповідну широку смугу. Використання регульованої шиберної заслінки дозволяє оптимізувати розподіл добрив по ширині, дозуючи їхнє внесення відповідно до агрономічних нормативів.

Незаперечні переваги розкидача німецького виробництва

Фахівці-експерти в галузі сільськогосподарського виробництва та безпосередні користувачі техніки німецького виробництва, яку можна замовити на сайті www.farmyland.com.ua, відзначають достатньо велику місткість кузова розкидача органічних добрив та його стійкість до агресивного середовища, що створюють органічні відходи тваринництва та птахівництва. Використання розкидачів відбувається за мінімального тиску на поверхню грунту, що дозволяє уникнути його надмірного ущільнення та забезпечує достатньо велику ширину розкидання добрив за один прохід трактора. Серед переваг техніки німецького виробництва також варто відмітити можливість рівномірного розподілу добрив в поєднанні з їх точним дозуванням завдяки оригінальній конструкції фрезерного агрегата розкидача.

Завдяки відмінній німецькій якості розкидач органічних добрив відзначається високою продуктивністю в поєднанні з мінімальною кількістю поломок чи відмов окремих вузлів, окрім того фахівці відзначають його високу ремонтопридатність, що скорочує до мінімуму непродуктивні простої техніки. Особлива конструкція кузова дозволяє достатньо швидке розвантаження розкидача та значно полегшують процес очищення кузова після завершення робіт.