Монтаж вентиляції повітря, обслуговування, ремонт у Львові

На відміну від кондиціонерів, вентиляція в приміщенні виконує дуже важливу роль для підтримки клімату. При відсутності вентиляції зростає концентрація вуглекислого газу та інших шкідливих речовин. Це може негативно позначитися як на здоров'я, так і на працездатності людей. Наслідком поганої вентиляції є надмірна вологість і конденсація вологи, неприємні запахи з кухні і туалетних кімнат, затхле повітря. Відкриваючи кватирку, ми впускаємо в приміщення загазованість, пил, шум, протяги. Все це в тій чи іншій мірі погіршує мікроклімат приміщень, в яких людині доводиться проводити більшу частину свого часу. Наша компанія готова Вам допомогти вирішити цю проблему!

Ми встановлюємо системи вентиляції у Львові будь-якого виду та складності. Припливна вентиляція виконує функцію подачі повітря в приміщення. Витяжна вентиляція виконує забір повітря з приміщення. У сукупності система дає можливість циркуляції свіжого повітря в приміщенні.

Вентиляційні системи: основні типи

Сучасні вентиляційні системи розрізняються за типом переміщення повітря, за призначенням, по конструкції. Правильний вибір дозволить домогтися найкращого поєднання експлуатаційних характеристик і вимог споживача.Якщо розглядати тип переміщення повітряної маси, то вентиляція може бути природною або штучною, а по влаштуванню: припливної або витяжної. Крім того, розрізняють місцеву зону обслуговування або загально обмінного призначення. Залежно від цього вибирається обладнання. Наприклад, природна вентиляція обов'язково передбачається проектом при будівництві житла. Свіже повітря потрапляє в приміщення через вікна і двері, а відпрацьований віддаляється через спеціальні канали. Вентиляційні решітки в даному випадку розташовуються в санвузлах та на кухні.Побутові вентилятори відмінно провітрюють приміщення. Перед придбанням важливо визначитися в якому приміщенні воно буде встановлено. Оскільки для ванни потрібно пристрій з захистом від конденсату, а для кухні потрібна велика потужність.

Наша компанія пропонує для Вас послуги з монтажу та обслуговування системи вентиляції повітря:

  • Монтаж припливної системи
  • Монтаж витяжної системи
  • Монтаж пристроїв підігріву повітря (калорифери)
  • Монтаж фільтрів припливної системи
  • установка шумоглушників
  • Монтаж систем управління вентиляцією (КВП)
  • Буріння отворів під вентиляцію
  • Ремонт і обслуговування систем вентиляції

Звернувшись до нас Ви отримаєте розгорнуту консультацію фахівця і будете здивовані низькими цінами.

Для точного розрахунку вартості, зв'яжіться з нами! Наш фахівець, абсолютно безкоштовно, приїде до Вас і проведе всі необхідні виміри і узгодження на місці, і Ви в той же день отримаєте точний розрахунок вартості всієї системи для Вас!

ТзОВ “Компанія “Еко-Простір”