Чому варто скористатися франшизою від Kebab House

Для успішного початку ведення ресторанного бізнесу не обов’язково розпочинати все з нуля, адже можна скористатися т. з. франчайзинговим рестораном або рестораном, що працює за франшизою, яка передбачає можливість використовувати у свої діяльності чужий, достатньо відомий та розрекламований бренд. На сьогодні одним із різновидів франшизи в сфері громадського харчування є можливість використання напрацювань франчайзингової мережі закладів Kebab House, яка вже більше шести років працює у Львові, пропагуючи продукти харчування в стилі street food на кшталт кебабів, приготовлених з якісних та свіжих інгредієнтів.

В чому особливості франшизи Kebab House

Скориставшись франшизою мережі закладів Kebab House вуличної їжі франчайзі, як повідомляє сайт https://namangalkebabhouse.ua/franshyza/, отримує можливість відкрити напрочуд стійкий до можливих потрясінь та криз бізнес, що дозволить отримувати більше 3000 доларів щомісячного доходу, завдяки розкрученості даного бізнесу, який на сьогодні не потребує особливої реклами.

Поціновувачі street food віддають перевагу продукції мережі закладів Kebab House через:

  • незмінно високу якість та неперевершений смак кебабів, приготовлених на власному виробництві з використанням авторських рецептів, свіжого м’яса, унікальних соусів та спецій, привезених з різних куточків світу;
  • застосування єдиних стандартів у приготуванні продукції, забезпечення належного контролю якості та безпечності технологічного процесу на кожному з етапів приготування страв, починаючи від вибору надійного постачальника та завершуючи видачею страви безпосередньому споживачеві;
  • високу швидкість виконання замовлення, кожен відвідувач очікує на отримання кебабу не більше як 15 хвилин 

На сьогодні мережа закладів Kebab House розташована у місцях з найкращими локаціями тому окупність вкладених інвестицій зазвичай не перевищує 10 місяців.

Переваги франшизи від Kebab House

Мережа закладів Fast food є затребуваною та популярною у всьому світі, а франшиза Kebab House дозволяє отримання чималого прибутку навіть в період криз та потрясінь. Мережа закладів Kebab House є достатньо відомою та пізнаваною не тільки у Львові, але й в інших регіонах країни, тому не потребує особливої маркетингової підтримки чи інструментів для залучення нових клієнтів.

Мережу серед інших закладів стрітфуду відрізняє використання фірмового стилю та дизайну, нові працівники проходять навчання за власною програмою бренду. Після підписання договору франшизи франчайзі отримує персонального менеджера, яку буде супроводжувати та консультувати його на початкових етапах ребрендингу.