Чому так важливо придбати дитячу термобілизну

Для ефективного зберігання і регулювання температури тіла людини застосовують термобілизну, яка також здатна стрімко відводити природну вологу людського тіла назовні, одночасно зберігаючи тепло. Термобілизна, маючи однакову із звичайним одягом товщину матеріалу в три рази краще утримує тепло завдяки особливостям матеріалу, з якого вона виготовляється, в якому поєднано декілька видів волокон. Основну роль у відведенні вологи людського тіла та зберіганні білизни у сухому вигляді відіграють синтетичні матеріали, які мають гідрофобні та антибактеріальні властивості, одночасно запобігають виникненню неприємних запахів та алергічних реакцій шкіри.

Термобілизна для дітей та її особливості

Здоров’я наших дітей потребує постійної опіки, особливо в холодний період року. Саме термобілизна дитяча здатна забезпечити комфортні умови перебування дітей надворі в осіннє-зимовий чи весняний період, в умовах різкого зменшення температури чи навпаки – неочікуваного потепління взимку. Здоров’я дитини оберігають багато різновидів термобілизни, деякі придатні для повсякденного використання впродовж цілого року, інші призначені для занять різноманітними видами спорту.

Повсякденну термобілизну дитина зможе носити, відвідуючи дошкільний заклад чи школу, ідучи на прогулянку чи в туристичні походи. Її також модна носити у вигляді спортивного костюму чи теплого домашнього одягу. Саме завдяки зігріваючому ефекту термобілизни дитина уникне простудних захворювань в холодний період року. Поряд з цим, термобілизну не слід використовувати під час активних занять спортом чи надмірних фізичних навантажень, в період яких виділяється надмірна кількість тепла – тоді дитині буде дуже жарко і аж ніяк не комфортно.

Для пошиття термобілизни зазвичай використовують натуральні тканини, виготовлені з бавовни або шерсті і синтетичні матеріали, які місять волокна поліаміду, поліестеру, спандексу чи еластану. Таке поєднання робить білизну м’якою та приємною на дотик, що добре зігріває та одночасно завдяки синтетичним волокнам відмінно відводить зайву вологу дитячого тіла. різноманітні властивості тканин дозволяють ефективне використання термобілизни за температури від +15 і до -25 °С.

Спортивна термобілизна для дітей

Для дітей, що займаються активними видами спорту доцільно придбати спортивну термобілизну, в якій їм буде комфортно:

  • кататися на лижах, сноубордах чи ковзанах;
  • грати у футбол в холодну пору року;
  • займатися бігом чи багатьма іншими видами спорту.

Спортивна термобілизна користується все більшою популярністю, скільки дозволяє залучати дітей до активних занять на свіжому повітрі незалежно від пори року, одночасно «відриваючи» їх від сидіння за комп’ютером чи гаджетом. Спортивну термобілизну в основному виготовляють з синтетичних тканих, головним завданням яких є не допускати перегріву тіла дитини або його переохолодження та одночасно ефективно відводити зайву вологу.

Завдяки вдалому поєднанню синтетичних матеріалів спортивну термобілизну можна використовувати впродовж цілого року, в порівняно теплий період – як самостійний елемент гардеробу, в холодну пору року – в поєднанні із звичайним одягом.

Задля забезпечення ефективності дитяча термобілизна повинна щільно прилягати до тіла дитини, не варто купляти такі речі «на виріст». Також її не слід прасувати чи прати у воді температурою вище 40°С (для білизни, що містить вовну – не вище 30°С). Не варто застосовувати також різноманітні відбілювачі, кондиціонери чи ополіскувачі, які здатні пошкодити структуру термобілизни та знизити ефективність її використання.