Карта сайта
12 августа 2019, 12:30
Покрівельна ALENOR® BF 100 - основа бутилкаучук. 
Ширина 100 мм. Довжина рулону. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#2192423
265ГРН
Производитель: Собственное производство
Доставка
Отправлю через: Новая почта, ИнТайм
Описание
Покрівельна ALENOR® BF 100 - основа бутилкаучук.
Ширина 100 мм. Довжина рулону 10м.
Відмінно приклеюється до різних поверхонь: метал, шифер, керамічна черепиця, ондулін, деревина, полімерні покриття, бетон, скло та інші будівельні поверхні. Зовнішній фольгований шар стрічки має високу стійкість до УФ-випромінювання і зберігає колір практично без змін протягом усього терміну служби (не менш 10 років). Застосування бутилкаучукових стрічок
Покрівля: -для герметизації і гідроізоляції швів і стиків покрівель промислових будівель; -для ремонту покрівель; -для жорсткої покрівлі між листами оцинкованого заліза або профнастилу, в фальцеві з'єднання (всередині замкової частини).
Гідроізоляція: -для гідроізоляції і герметизації швів і одно-дво-і тришарових залізобетонних панелей з внутрішньої сторони, а так само для запобігання від деформації шва; -для гідроізоляції швів фундаментів, підвальних приміщень, погребів, оглядових ям і т.д .; - для кріплення гідро- і пароізоляційних матеріалів до огороджувальних конструкцій, вентиляції, обрешітки, а також для склеювання (якісної фіксації) самих матеріалів між собою.
Ключевые слова
бутил, битум, лента, кровля, дах, крыша
Оцените полноту описания
3.75 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
Также часто ищут: 
1