Ремонт, реставрація, балансування шнека, ротора, бітера, вала, мульчера

Надаємо послуги ремонту, реставрації та балансування (балансировки) шнеків, рото. . фото 1

1 000 ГРН

торг
Основная информация
Описание

Надаємо послуги ремонту, реставрації та балансування (балансировки) шнеків, роторів, бітерів, валів, молотильних барабанів до усіх зерно- та кормоозбиральних комбайнів (John Deere, Claas, Dominator, New Holland, Massey Ferguson, Case, Laverda, Fendt, Deutz Fahr, Holmer, Vervaet, Franz Kleine, Moreau, Lectra та інших), а також самохідних, підвісних, роторних та дискових мульчерів лісозаготівельної техніки.
При ремонті проводимо попереднє дефектування; за потреби виготовляємо нові деталі на заміну. Після закінчення ремонтних робіт по відновленню проводимо динамічне балансування на професійному верстаті з ЧПУ, що дозволяє працювати з агрегатами різної складності довжиною до 12 м.
Також займаємось виготовленням запчастин до сільськогосподарської техніки.
Виконуємо одиничні та серійні замовлення на виготовлення вузлів і окремих деталей, запчастин для сільськогосподарської техніки, металообробного обладнання, сільськогосподарського інвентарю будь-якої складності.
Займаємось відновленням геометрії отворів конструктивних елементів машин та агрегатів, посадкових поверхонь підшипників, робочих поверхонь сальників.
Для відновлення деталей плоскої та циліндричної форм також застосовуємо газотермічне напилення, що суттєво продовжує експлуатаційний знос деталей.

Ключевые слова

балансування, балансировка, шнек, ротор, битер, бітер, реставрація, відновлення, джон дир

Пожаловаться
Комментарии к данному объявлению отключены автором

Смотрите также

Ремонт зварювання пайка пластикових баків до сільгосптехніки. Ровно. фото 1

Ремонт зварювання пайка пластикових баків до сільгосптехніки

500 ГРН торг
Зварювання баків до сільськогосподарської техніки у нас - це якість та довговічність. Технологія зварювання дозволяє не
Ровно