Карта сайта
0

Продаж, монтаж та обслуговування систем кондиціювання, Львов

Наша компанія ТзОВ "Вектор Люкс" пропонує комплексний спектр послуг в сфері конд. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#4181811
100ГРН
Состояние Новое
Производитель Указан в описании
Тип Сплит-система
Описание
Наша компанія ТзОВ "Вектор Люкс" пропонує комплексний спектр послуг в сфері кондиціювання : підбір, монтаж, сервісне обслуговування. Пропонуємо кондиціонери торгової марки EWT Clima, яка за сім років представлення на ринку України зарекомендувала себе як надійне та невибаглеве в обслуговуванні кліматичне обладнання.
Компанія EWT Clima заснована в Німеччині. На сьогоднішній час продукція компанії виготовляється на провідних заводах Китаю під пильним наглядом німецьких інженерів, які чітко стежать за дотриманням усіх вимог та норм щодо якості комплектуючих матеріалів та готового продукту. Перенесення виробничих потужностей до Китаю має одну з найбільших на сьогодні переваг для споживача - ціна на обладнання торгової марки EWT Clima!
Широкий спектр вибору моделей кондиціонерів EWT як по дизайну, так і по потужності дає можливість задовільнити потреби різних споживачів.
Якщо Вам необхідно кліматичну техніку інших виробників , таких як Lg, Samsung, Fujitsu та ін., то ми також можемо підібрати кондиціонери даних торгових марок.
Фахівці компанії "Вектор Люкс" допоможуть підібрати обладнання, згідно Ваших потреб і доставлять його у найкоротший термін.
Ключевые слова
кондиционеры, ремонт кондиционеров, кондиціонери
Оцените полноту описания
3.54 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев