Карта сайта
08 января 2019, 12:05
Пропонуємо дизайн та пошиття французьких штор.
Дизайн французьких штор передбач. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#1580152
200ГРН
Категория рубрики: Шторы
Тип: Портьеры
Состояние: Новое
Описание
Пропонуємо дизайн та пошиття французьких штор.
Дизайн французьких штор передбачає класичне поєднання кольорів, численні складки і, звичайно ж, використання розкішних портьєрних і тюлевих тканин. У дизайні французьких штор немає місця екстравагантності і зайвій химерності - вони виглядають вишукано й елегантно, завдяки чому кожне приміщення, заграє по новому.
Здавалося б, сьогодні не проблема купити французькі штори, тим більше що поєднуються класичні тканини, а ключові дизайнерські рішення щодо того, якими мають бути такі вироби, канонічні. Однак, при творчому підході завжди знайдеться місце для фантазії і якщо ви замовите французькі штори в нашій Амелі-Арт студії, то як результат, ви неодмінно отримаєте значно більше, ніж могли очікувати.
Отже, що ж ми пропонуємо, якщо ви вирішите замовити французькі штори у нас?
Перш за все, якість! Пошиття французьких штор - це ціле мистецтво. Кожна складочка повинна бути на своєму місці і лежати правильно, щоб в цілому створювати враження витонченості й шику.
По-друге, ми зможемо запропонувати вам широкий вибір тканин. Співпрацюючи з текстильними фабриками Європи та Туреччини, наша студія має можливість запропонувати своїм клієнтам для пошиття французьких гардин зразки кращих портьєрних і тюлевих тканин, а також всіляких аксесуарів (тасьми, торочок, стеклярусу і пр.)
Тому, будемо раді бачити вас в нашій студії для співпраці!
Ключевые слова
штори, французькіштори, карнизи, купитиштори, дизайнштор
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев