Карта сайта
15 апреля 2019, 19:16
Розкидач органічних добрив вантажною ємністю 8 т.

Шасі типу тандем, оснащений. Хмельницкий, Хмельницкая область. фото 1
Основная информация
#386053
17 600EUR
Вид техники: Техника для внесения удобрений
Тип: Навозоразбрасыватели
Год выпуска: 2016 г
Состояние: Новое
Описание
Розкидач органічних добрив вантажною ємністю 8 т.

Шасі типу тандем, оснащений вертикальним четирехшнековим адаптером, нахиленим вперед, що гарантує рівномірне широке розкидання добрива.

Обертання барабанів протихід (дивлячись позаду машини: два праві — проти напрямку годинникової стрілки, два лівих — згідно з напрямком годинникової стрілки). Кожен барабан урівноважений з метою зменшення вібрацій розкидача під час роботи. Застосовані змінні зуби з високоякісної сталі.

Агрегується до трактора за допомогою зчеплення типу HITCH з можливістю регулювання. З метою захисту приводу використано запобіжну муфту тертя.

Стандартно машина оснащена задньої заслінкою, яка піднімається за допомогою гідравлічного приводу, у нижній частині ущільнена гумовою прокладкою, що захищає від висипу матеріалу під час транспорту. Додатково, з метою забезпечення рівномірної роботи заслінки, вжито синхронізатор.

З метою захисту від шкідливих наслідків наїзду інших користувачів на барабани адаптера під час руху по суспільних дорогах, застосовано сітку.

Для захисту бортів під час завантаження стандартно оснащене машину дерев’яною планкою.

Для того, щоб збільшити універсальність машини можна додатково застосувати повні або сітчасті надбудови висотою 500 мм.

Керування машиною відбувається за допомогою двосекційній або односекційній гідравлічної системи і Боуден-тросів, що дозволяє на одночасну установку до трактора та іншого обладнання, керованого гідравлічно, (напр. Фронтального навантажувача)
Ключевые слова
навозоразбрасыватель, metal-fach, удобрения
Оцените полноту описания
4.12 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев