Карта сайта
Конструктор Onebot Excavator Builder доставить вашій дитині справжнє задоволення. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#17549348
1 115ГРН
Состояние Новое
Тип конструктора: Авто-конструктор
Возрастная группа: От 8 лет
Тематика: Строительная техника
Количество деталей: 974
Материал: Пластик
Цвет: Разные цвета
Код/Артикул: 99222
Код товара: 1444714433
Описание
Конструктор Onebot Excavator Builder доставить вашій дитині справжнє задоволення від складання. Це ідеальний конструкторський набір для розвитку таланту маленького інженера. Ретельно розроблена модель будівельної техніки — екскаватор призначена для дітей від 8 років. Реалістичне імітаційне моделювання буде також захоплюючим для дорослих. Це незамінна техніка для інженерно-будівельних, рятувальних та земляних робіт. Розвивайтеся і навчати, граючись!
Збираючи деталізовану модель, дитина відчує себе в ролі справжнього інженера і відчує всю красу промислового дизайну. Модель має досить великі розміри для більшої наочності. Довжина становить 44 см, висота — 15 см, ширина — 15 див. Конструктор Onebot Excavator Builder практично повністю імітує дизайн і виконує деякі функції цього гусеничного екскаватора. Будівельну техніку належить зібрати з понад 900 елементів.
Завдяки копіткій роботі творців конструктора повністю продуманий промисловий дизайн втілився в максимально реалістичною моделі. Будівельна модель техніки виготовлялася за стандартами ручної роботи, тому іграшка виглядає і діє як справжній екскаватор. Дитина зможе захоплено грати машиною, використовуючи рухомий ківш. Це реальна імітація гідравлічного механізму. Модель має ручну механічну передачу, гнучке управління і свободу руху ковша.
Набір Onebot Excavator Builder гарантує захоплюючу гру. Екскаватор використовують для пересування по місцевості гусеничний хід. Тому екскаватор без праці подолає нерівності ландшафту. Всі деталі конструктора виконані максимально реалістично, включаючи кабіну водія. Для полегшення складання в комплекті є зрозуміла інструкція. Спеціальні наклейки допоможуть максимально імітувати будівельну техніку. Висока якість і функціональність — безперечні плюси конструктора.Тип
Блочний (класичний)


Швидкий вибір
Для хлопчика


Вік
Від 8 років


Матеріал
Пластик


Кількість деталей
974


Мотор/блок електроживлення
Немає


Батарейки в комплекті
Не комплектуються


Тема
Будівельна техніка


Додатково
Сумісний з Лего
Гусеничний хід
Імітація кабіни
Імітація гідравлічного пристрою
Відновлення ручної трансмісіїid ci770244Оцените полноту описания
3.25 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев