Мапа сайту
Оголошення не активне, знайдіть інші пропозиції в категорії: Переноски, слінги, рюкзаки
14 січня 2019, 13:33
- Розмір: 72х35 см
- Матрац: Memory foam (з пам'яттю!).
- Легка вага (1,2 кг) . Київ, Київська область. фото 1
Основна інформація
#462007
1 199ГРН
Категорія рубрики: Переноски
Основний колір: Помаранчевий
Бренд: Вказаний в описі
Стан: Нове
Опис
- Розмір: 72х35 см
- Матрац: Memory foam (з пам'яттю!).
- Легка вага (1,2 кг) та зручні ручки
- Внутрішня тканина - вироблена в Іспанії
- Колір: верх - блакитна, зсередини - біла
- Упаковка: чохол з текстилю (дуже зручно для зберігання)
- Наповнювач з первинного синтепону забезпечить тепло та комфорт малюку навіть взимку
- Спальне місце для малюка за будь-яких умов
- Виготовлено в Україні

Ви чекаєте на народження малюка?

Мобільна люлька - найперший та найкорисніший подарунок для немовлят.
З народження та протягом перших 7-8 місяців дитини сумка переноска забезпечить мобільність, зручність та комфорт як малюку, так і батькам. Це його мобільне ліжко, з яким легко подорожувати, підніматися сходами, відвідувати родичів та друзів.

Перевага перед традиційними автокріслами та люльками від дитячих візочків у її вазі. Наша люлька важить в кілька разів менше за них. До того ж, перенесення малюка в люльці не втомлює батьків, адже вона є ергономічною та компактною.

Легка, тепла та стильна сумка має рівне по всій поверхні дно та м’який матрац, що забезпечує комфортний сон малюку за будь-яких умов. Зовнішні тканини люльки та утеплювач захистять його від вітру та холоду, в той час як високоякісна бавовна або льон з середини забезпечать затишок та приємні відчуття від дотику до них.

Мобільні люльки СОО СОО мають розмір 72 сантиметри в довжину та 35 сантиметрів в ширину. Таким чином сумка переноска надійно розміщується в середені переважної більшості люльок від дитячих візків та використовуються у якості універсальної заміни зимового конверту.

Матрац в сумках-переносках СОО СОО ми виготовляємо з матеріалу, що називається Memory Foam (дослівний переклад "Піна з пам'яттю"). Тобто наш матрац - з пам'яттю. Він набуває форму тіла малюка і для дитини лежати в ньому стає надзвичайно комфортно і затишно.

Повний цикл виробництва наших мобільних люльок знаходиться в Україні. Для виготовлення сумок-переносок ми використовуємо найкращі матеріали. Для прикладу внутрішня тканина в сумках-переносках виготовлена в Іспанії. Дно в сумках переноскахвиготовлене з високоякісної фінської фанери. Також ми використовуємо якісну перевірену фурнітуру, що буде служити довго.

Також важливо, що покупці отримують наші сумки-переноски в фірмовому текстильному чохлі СОО СОО. Він знадобиться вам для зберігання мобільної люльки - захистить від пошкодження та забруднення.

Сайт - http://coocoo.com.ua/

Відео про сумки-переноски - https://www.youtube.com/watch?v=2q32DBgKTzo
Ключові слова
сумка-переноска, люлька-переноска