Як підібрати корм залежно від ваги собаки

Песики — вірні супутники людини, саме тому їхнє здоров'я стає головним завданням власників. Одним із найважливіших аспектів догляду за твариною є правильне харчування. Вага собаки визначає фізичну форму та самопочуття, тому правильний вибір раціону залежить від цього параметру. Важливо правильно підібрати корм, котрий допоможе підтримувати домашнього улюбленця в гарній фізичній формі.

Вплив ваги на здоров'я собаки

Вага тварини визначається породою, статтю, віком, активністю та генетикою. Підбираючи корисне харчування, вибирайте корм для собак, котрий враховує особливості улюбленця. Нехтування правильним харчуванням призводить до численних проблем зі здоров'ям, зокрема появи надмірної ваги або недостатності поживних речовин. Правильний раціон забезпечує песика енергією, необхідною для активного та щасливого життя.

Вибір корму відповідно до ваги

Грамотно вибраний корм надає тварині всі необхідні поживні речовини та допомагає уникнути переїдання або недоїдання. Завдяки раціону підтримується гарне самопочуття. Важливо пам'ятати, що показники ідеальної маси для кожної породи свої. Звертайте увагу на пакування, де є рекомендації виробника щодо дозування раціону для маленьких, середніх та великих тварин.

Тварини з надмірною вагою

Якщо собака має надмірну вагу, важливо вибирати високобілковий корм із низьким вмістом калорій. Це дає необхідну дозу поживних речовин для підтримки м'язів. Для покращення самопочуття песика слід: 

  • обмежити солодощі та ласощі;
  • зосередитися на здоровому харчуванні;
  • регулярно гратися з твариною.

Завдяки цьому пес буде краще почуватися, втрачаючи зайву вагу. Обрати потрібний корм можна в інтернет-магазині зоотоварів

Собаки з недостатньою масою

Улюбленці, котрі мають таку проблему, потребують кормів із підвищеним вмістом калорій та жирових кислот, що сприяють набору ваги та забезпечують енергію. Зверніть увагу на особливості стану улюбленця, щоб точно підібрати раціон.

Врахування особливостей породи та віку

Порода та вік собаки впливають на вибір корма. Деякі види тварин мають схильність до проблем зі здоров'ям, які ускладнюються неправильним харчуванням. Враховуйте, що потреби улюбленця у поживних речовинах змінюються з віком. Молоді песики потребують енергії для розвитку, а літні вимагають добавки для підтримки загального стану.

Правильне харчування важливе для здорового та щасливого собаки. Маса тварини відіграє ключову роль у визначенні необхідного раціону. Кожна тварина має свої індивідуальні потреби, тому рекомендується консультуватися з ветеринаром, щоб визначитися з найкращим кормом та його кількістю для чотирилапого друга.