Що важливо знати про прикраси в процесі купівлі?

Багато хто вважає покупку ювелірних прикрас важливим процесом, до якого потрібно підійти з усією відповідальністю. У магазині Gold.ua ви можете переглянути безліч варіантів прикрас, вдумливо вибрати вподобані моделі або побалувати себе несподіваною радістю. Обговорити всі нюанси замовлення ви можете з менеджерами магазину по телефону. Про те, як вибрати якісний ювелірний виріб — розповімо далі.

Ціна ювелірних прикрас: що потрібно знати про знижки?

Усі компанії, що поважають себе та спеціалізуються на продажу прикрас із дорогоцінних металів, проводять справедливу цінову політику. Наприклад, золоті вироби мають встановлену ринкову вартість, яка фіксується на лондонській біржі. Ціна золота на українському ринку є аналогічною, тому дешевші прикраси зазвичай мають сумнівне походження.

Продавці, які пропонують купити ювелірні вироби з 80 % знижкою, суперечать поняттю багатства та розкоші. Часто так чинять нечесні продавці, які роблять націнку 100 %. Якщо ж у каталозі представлені вироби з заниженими цінами, то, найімовірніше, перед вами продукція від сумнівних постачальників.

Як убезпечити себе від підробок?

Ювелірні прикраси від https://gold.ua/ є унікальним товаром, при виборі та виготовленні якого не повинно бути суєти. Купити справжні ювелірні вироби з дорогоцінних металів можна в спеціалізованих і сертифікованих магазинах, які без зусиль нададуть повну інформацію про варіанти, які вас цікавлять. На опломбованому ярлику вказується така інформація:

 • найменування виробу;
 • артикул;
 • юридична адреса і назва виробника;
 • проба та назва металу;
 • грами;
 • вартість;
 • характеристики вставок;
 • позначення стандарту;
 • штамп відділу технічного контролю.

Ярлики до ювелірних виробів виготовляють зі щільного паперу. Для пропуску нитки передбачено отвір. Бирка кріпиться пломбою з металу, на якій є відбиток виробника. Прикраси від Голд.юа мають всі сертифікати якості, бирки, захищені від підробок.

Уважно вивчивши пробу, ви зможете дізнатися, скільки чистого дорогоцінного металу знаходиться в загальній масі сплаву. Найпоширенішими є такі проби:

 • 750 і 585 — для золота;
 • 925 і 875 — для срібла.

Також можуть зустрічатися закордонні вироби з позначеннями 14к (відповідає 585 пробі) і 18к (відповідає 750 пробі).

Основні факти про ювелірні прикраси з діамантами

Вартість діамантів безпосередньо залежить від чистоти та групи кольору. Перша цифра на бирці позначає групу кольору, цифра після дробу — група чистоти. Невеликі камінчики найчастіше мають хороші характеристики. Відбиток клейма на вподобаних виробах свідчить про те, що прикраси відповідають заявленим показникам. Ретельно розглянути клеймо можна за допомогою лупи.

Дотримуючись елементарних правил вибору ювелірних виробів, ви можете бути впевнені в їхній якості. Заощаджувати на покупці не варто, оскільки прикраси є коштовністю і просто не можуть бути занадто дешевими.

Прикраси від Голд.юа: гарантія якості за найкращою ціною

На сайті інтернет-магазину Gold.ua представлені ексклюзивні ювелірні прикраси, що мають відмінну якість, стильний зовнішній вигляд і доступну вартість. Завдяки зручному фільтру ви зможете підібрати найкращі прикраси з мінімальними витратами часу. За необхідності можна обговорити характеристики виробів, можливість індивідуальних змін, а також інші нюанси замовлення з менеджерами магазину.