Репетитори онлайн-школи Englishdom та їх переваги

Досконале знання англійської мови сьогодні є запорукою успішного працевлаштування в солідні зарубіжні компанії, дозволяє вступ в найпрестижніші європейські чи північно-американські ВУЗи та сприяє ефективному просуванню бізнесу на європейські чи заокеанські ринки. На жаль, шкільна програма не забезпечує вільне володіння англійською мовою, саме тому для поглиблення знань мови міжнародного спілкування більшість українців користується послугами репетиторів, найкращі з яких представлені на сайті онлайн-школи Englishdom.

Переваги репетиторів від Englishdom

Послуги репетиторів з англійської мови є досить затребуваними, зважаючи на реалії сьогодення, де досконале знання мови дозволяє переглядати в оригіналі фільми американської чи англійської кіноіндустрії, читати новинки художньої, науково-популярної чи технічної літератури, успішно використовувати технічні можливості інтернету чи мобільних гаджетів, оскільки більшість програмних продуктів складена саме на англійській мові. Онлайн-школа репетиторів пропонує скористатися послугами понад 900 кваліфікованих викладачів англійської мови, середній досвід роботи яких перевищує 12 років. Тільки один репетитор англійської в EnglishDom з 70-ти кандидатів проходить всі етапи відбору, після якого його резюме буде розміщено на сайті englishdom.com/ua із зазначенням найбільш важливих персональних даних щодо:

  • кількості років викладацького (репетиторського) досвіду;
  • кількості проведених з слухачами уроків та кількості учнів, що за результатами роботи репетитора заговорили англійською мовою;
  • особистих якостей репетитора, на кшталт комунікабельності та вимогливості, уміння надихати та суперсили.

В кожному резюме репетитора зазначено тип його особистості (екстраверт чи інтроверт), тому кожен учень має можливість обирати репетитора з врахуванням особистих якостей.  

Обираємо найкращих репетиторів

Використання послуг кваліфікованих репетиторів дозволяє учням (слухачам) впродовж нетривалого періоду часу заговорити на англійській мові, розуміти англійськомовного співбесідника в будь-якій країні світу, не відчуваючи дискомфорту чи невпевненості. Репетитори онлайн-школи Englishdom володіють дипломами найкращих ВУЗів та сертифікатами CELTA чи/та DELTA.

Професійні знання та величезний досвід роботи репетиторів дозволяють їм навчити будь-якого студента в онлайн-режимі (від нього – тільки бажання вчитися).

Гарантією якості репетиторських послуг є висока планка викладацького рівня. Якість онлайн-навчання забезпечується використанням хороших камер, професійної гарнітури та високошвидкісного інтернет-зв’язку.