Як вибрати якісні сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри - не тільки стильний аксесуар. Їх основна функція - це захист очей від ультрафіолетового випромінювання. Маючи бажання купити дійсно якісні окуляри, покупець думає про те, щоб звернутися до відомих виробників і придбати брендовий товар за хорошу ціну. Однак відомі марки виробників найчастіше підробляють.

Неякісні сонцезахисні окуляри шкодять зору, завдають матеріальної і моральної шкоди всякому, хто купив підробку. Слід взяти за правило завжди перевіряти ці аксесуари перед тим як їх купити. Для цього потрібно навчитися визначати їх якість, щоб знати на що звертати увагу під час вибору відповідної моделі. Також необхідно з'ясувати які є підступи при покупці гідного варіанту.

Як перевірити якість сонцезахисних окулярів

Важливим правилом є вибір місця придбання товару. Ніяких розпродажів, ринків або ярмарків. Солідні бренди продаються в надійних бутиках. Але не поспішайте просто вибрати окуляри і заплатити гроші. Потрібно все перевірити.

 •  До брендових окулярів завжди додаються паспорти з усією інформацією про модель, а також високоякісні чохли і серветки, прикрашені фірмовими логотипами.
 •  Звірте дані з паспорта з інформацією, нанесеною на ліву дужку. Вони повинні збігатися і не містити помилок в словах.
 •  Перевірте у продавця сертифікат якості товару. Зазначені в ньому дані повинні бути такими ж, як і в паспорті товару.
 •  Пам'ятайте про можливість підробки як паспорта, так і сертифіката. Слід вдатися до інших способів перевірки, таким як експертиза властивостей сонцезахисних окулярів за допомогою тестувальних картинок і спектрографа. Якщо в магазині пропонується ця послуга, значить товар на 100% якісний.

Як визначити якість окулярів самостійно

Якщо зазначені вище способи недоступні, всяке буває, то можна застосувати візуальні способи. Іншими словами, потрібно добре придивитися до окулярів і звернути увагу особливі деталі, такі як:

1. Маркування. Розгляньте і потріть написи на дужці, вони повинні бути нанесені лазером. Намацали букви або слова почали стиратися – перед вами підробка.

2. Лінзи. На них слід звернути особливу увагу. Саме вони зберігають зір.

 •  Слід звернути увагу на те, щоб лінзи були прозорими. Не залежить виготовлені вони зі скла або сучасного полімеру. Окуляри з каламутними лінзами повинні викликати підозру.
 •  Лінзи хорошої якості мають захист від ударів і пошкоджень. Якщо ви помітите на них дефекти навіть у вигляді дрібних подряпин, то зробіть самостійний висновок про якість і справжність.
 •  Помістіть окуляри перед собою і повільно похитуючи дивіться крізь них. У якісних окулярах всі предмети видно без спотворень. Якщо ж їх обриси змінилися, то такий аксесуар купувати не варто.
 •  Щоб з'ясувати якість забарвлення лінз, слід покласти окуляри лінзами на білу поверхню. При цьому всі дефекти, такі як плями і розводи будуть добре видні.

3. Оправа. Розгляньте оправу:

 •  Вона повинна бути рівна, гладка і без дефектів. Ніяких зазубрин і патьоків фарби.
 •  Матеріал, з якого вона виготовлена, повинен відрізнятися блискучою однорідною структурою і мати насичений соковитий колір.

4. Кріплення. Це важливі деталі. Від них залежать зручність при використанні і довговічність виробу. Слід перевірити якість шарнірних з'єднань.

 •  Потримайте відкриті окуляри дужками вгору. Якщо з'єднання якісні, то дужки залишаться на місці, не закриються і не змінять свого положення.
 •  Фірмові кріплення важко розрізнити. Їх фарбують в колір оправи і вбудовують в її межі.

І заключна порада. Якщо вам пропонують на сонцезахисні окуляри відомих брендів великі знижки, не поспішайте з покупкою. Це стосується і проведених акцій на товари. Дуже низька ціна на брендові якісні окуляри від сонця - це привід задуматися про їх якість і ретельно все перевірити. Як і що робити ви вже знаєте.