Чому легше вивчати математику онлайн?

Психологи певні, що сучасні діти настільки поріднилися з технологіями, що навчання за партою в класі їм вже не настільки цікаве. Вчителі теж намагаються триматися на часі і пропонують школярам цікаві розробки та ігри – відповідно віку. Як свідчить практика, навіть така малоемоційна наука, як математика, постає для малечі цариною таємничих цифр, а для старших школярів – полем, де криється чимало цінних відкриттів. Передати особливості цього світу здатен досвідчений репетитор з математики, який, до того ж, добре знається ще й на дитячій психології.

6452465da877d.png

Уроки математики онлайн – в тренді

І це дійсно так, сьогодні інтернет надає можливість школярам самим обирати вчителя для додаткових занять, і не відіграє ролі, де той мешкає. Але головне – правильно вибрати наставника, батьки мають переконатися, що педагог, який працює самостійно чи викладає на курсах, має належний досвід, кваліфікацію, вміє працювати з дітьми потрібного віку, орієнтується у вимогах шкільної програми. Якщо потрібен репетитор з математики у Львові, в інтернеті легко відшукати вигідні пропозиції від професіоналів.

Працюючи індивідуально з учнем, вчитель швидше досягає успіху, бо:

  • діти вільно почуваються вдома, більше довіряють та уважніше слухають;
  • з інтересом долучаються до навчальних ігор або вивчають спеціальні програми;
  • не соромляться задавати питання, якщо щось залишилося незрозумілим.

Є ще й інші переваги таких занять. Всі матеріали надає вчитель, школяра треба лише забезпечити ноутбуком та доступом в інтернет. До того ж, уроки онлайн коштують дешевше, крім того, не треба витрачати гроші та час на дорогу. В старших класах раціональніше починати заняття не у випускному класі, а раніше на рік-два, щоб знизити навантаження на учня та гаманець батьків. 

6452465e9403c.png

Чому варто вивчати математику з репетитором?

В початковій школі, 9 та 11 класах учням необхідно складати ще й ДПА – державну підсумкову атестацію, де перевіряються знання за кілька років. Такі випробування – це ще й сильний стрес для дітей, тому важливо, щоб їх готував досвідчений фахівець. Який не лише дасть необхідні знання, а й навчить нестандартно мислити, шукати правильні рішення, будувати логічні ланцюжки, не боятися іспитів.

Уроки з грамотним репетитором допоможуть також:

  • поступати в більшу кількість вищих навчальних закладів, де потрібна математика;
  • розвивати вміння працювати самостійно;
  • шукати нестандартні рішення стандартних задач.

Досвідчені педагоги неодмінно обговорюють з батьками графік занять, щоб було зручно дітям, розпитують про проблеми, навички, схильність до точних наук своїх підопічних. Це допоможе правильно побудувати схему подальшого навчання, тому відповідати треба відверто. За правильного підходу до вирішення проблем реально підготувати випускників до іспитів у виші не лише України, а й за кордоном, принаймні, педагоги інтерактивних курсів математики онлайн GIOS таку можливість обіцяють.