Объявление не активно, найдите другие предложения в категории: Вышиванки
Архив:

Вишиванка хлопчача, арт.3-207 хлопчику

Чудова яскрава трикотажна вишиванка для хлопчика синього кольору від Українськог. . фото 1

253 ГРН

Основная информация

Состояние

Новое

Цвет:

Синий

Для кого:

Хлопчику

Размер:

24"

Ткань:

Интерлок

Розмір:

28

Код/Артикул:

VD3Synya28

Код товара:

1749495151

Описание

Чудова яскрава трикотажна вишиванка для хлопчика синього кольору від Українського виробника фірми «Ладан» .Узори завжди представлені як на виробах з довгим рукавом так і з коротким.
Ми намагаємося пропонувати власні ідеї вишивок, реалізовуємо наші творчі фантазії у наших виробах. Ми шукаємо натхнення в наших історичних надбаннях, модернізуємо стародавні вишивки, надаємо їм власного новітнього бачення. Унікальні Сокальські, квітчасті Яворівські, виразні Борщагівські, небесно-блакитні Волинські, калоритні Закарпатські, неповторні мотиви вишивок з центральної України ви можете впізнати у дрібних деталях узорів на наших виробах.
Прикрашена трикотажна вишиванка оригінальним орнаментом в українському стилі від дизайнерів фірми Ладан». Деталі вишиті за допомогою вишивальних машин якісними нитками, які не втратять кольору навіть після багаторазового прання.
Часто трикотажні вишиванки з машинною вишивкою купують як сувенір чи для подарунку, адже вони не дорогі і дуже гарні. Діти ростуть дуже швидко і щороку купувати вишиванку з домотканих полотен чи з ручною вишивкою немає необхідності.


Пожаловаться
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев