Карта сайта
У навчальному посібнику в популярній формі викладено основні питання теорії держ. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#356409
20ГРН
Состояние Б/у
Доставка
Отправлю через: Новая почта
Описание
У навчальному посібнику в популярній формі викладено основні питання теорії держави і права, окремих галузей права і законодавства України згідно з програмою вступного іспиту “Основи держави і права” на юридичний факультеті Київського університету імені Тараса Шевченка в 1994 р. Окремі галузі права і законодавства України викладені так, як розуміє автор посібника, маючи значний досвід викладання курсу “Основи держави і права” («Правознавство») на гуманітарних факультетах Київського університету.
Посібник розрахований, у першу чергу, для абітурієнтів, які поступають на юридичні факультети вищих навчальних закладів. Разом із тим він може бути використаний певною мірою для вивчення курсу “Основи держави і права” («Правознавство») студентами гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів.
Київ. 1994.
Мова українська.
М’яка палітурка.
Розмір: 20 х 14,5 см.
144 сторінок.
Доставка безкоштовно в Києві до будь-якої станції метро, або по Деснянському району до будь-якої зупинки громадського транспорту. Перешлю Новою Поштою після оплати на карту Приват Банку. Поштові витрати оплачує покупець.
Ключевые слова
основи, держави, права, котюк
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев