Карта сайта
0

Универсальный котел с подающим устройством PEREKO KSP Duo 12kW, Львов

01 марта 2018, 11:47
Універсальний котел з подавальним пристроєм

KSP Duo призначений для використа. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#792444
55 790ГРН
Тип: Твердотопливный
Виды твердого топлива: Антрацит, Брикеты, Дрова, Каменный уголь, Кора, Опилки, Пеллеты
Материал теплообменника: Сталь
Номинальная мощность, кВт: 12 кВт ном.
Макс. площадь обогрева, m2: 150 m2 max
Состояние: Новое
Описание
Універсальний котел з подавальним пристроєм

KSP Duo призначений для використання п'яти видів твердого палива: дрібного вугілля, пеллет, штибу, вівса і бурого вугілля. Їх оптимізований процес спалювання забезпечує інноваційний пальника PSQ. Всередині камери згоряння котла знаходиться стаціонарна колосникова решітка, на якій можна також спалювати вугілля, деревину, zrzyny і брикет. Має 4. клас викидів від спалювання твердого палива, тобто пелет та сертифікат екологічної безпеки (так звані зелене яблуко).

Автоматична підтримка

У KSP Duo використовується новий, багатофункціональний і простий у використанні контролер ecoMAX 910, який працює з датчиком і погодних умов, а також кімнатним термостатом ecoSTER. У стандартній комплектації драйвер підтримує 5 насосів: (насос цо і гвп.в.у. і циркуляційний насос, przewałową і насос змішувача), а також 2 приводи змішувальних клапанів. Широкий діапазон роботи драйвера дозволяє встановлювати різні рівні температури в окремих опалювальних системах, наприклад в системі опалення теплої підлоги і радіаторів мирних. Контролер ecoMAX 910 має зручний графічний дисплей і різні варіанти додаткового обладнання. Головне, це кімнатний регулятор ecoSTER-TOUCH і модуль інтернет-ecoNET 300, завдяки яким можливий віддалений перегляд, зміна параметрів, і навіть технічна підтримка.

Повна захист процесу горіння

Безпека експлуатації і захист самого пристрою, забезпечує широкий спектр захисту. У базовому оснащенні котла розташована система автоматичного пожежогасіння так званий пожежний. Датчики постійно контролюють температуру води в котлі, температуру шнека і бункери з паливом. У разі виявлення порушень або пошкодження будь-якого з датчиків система реагує сигналом тривоги та вимкненням подавання і вентилятора. Блокування шнека у вхідному пристрої супроводжується механічним зривом шпильки, що захищає моторедуктор від пошкоджень. Ще однією захистом в KSP Duo датчик захисту від закидання спека в яка подає пристрій і система гасіння полум'я, коли труба подачі досягає температури 90°C.
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев