Карта сайта
0

Твердопаливні універсальні котли Heiztechnik HT Plus(15-45kW), Львов

Універсальні котли для спалювання вугільного пилу, вугілля і деревини з вентилят. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#932028
32 400ГРН
Тип: Твердотопливный
Состояние: Новое
Описание
Універсальні котли для спалювання вугільного пилу, вугілля і деревини з вентилятором та функцією гарячої води.

Універсальні котли для спалювання вугілля, вугільного пилу та дерева з вентилятором та автоматикою з функцією гарячого водопостачання. Котли HT PLUS - універсальні котли, найновішої конструкції, для спалювання кам'яного вугілля, різних класифікацій, дерева та брикетів з використанням модульованого вентилятора, в поєднанні з сучасною автоматикою та системою гарячого повітря. Будова котла розроблена з використанням горизонтальних водяних колон та перегородок, що технологічно призводить до високого ККД. Велика топка та зручні двері уможливлюють завантаження великої кількості палива та зручне чищення котла.

Котли HT PLUS - виконані з автоматикою із зручною та простою в обслуговуванні панеллю керування з жидкокристалічним дисплеєм. Автоматика керує роботою котла згідно потреб тепла, а також двома насосами (ЦО та ГВС). До регулятора можна приєднати програматор кімнатний, для стабілізації температури в приміщенні.

Завдяки модульованій швидкості вентилятора, котел сам дозує кількість тепла до кількості потреби в теплі, стабілізуючи процес горіння. Автоматика має можливість працювати в режимах зима-літо.Додатково у відсік для горіння, вмонтовані сопла для вторинного повітря, які забезпечують повторне допалювання газів. Таким чином, досягнено механізм якісного спалювання, з справністю до 85%.
Показать все (36)

Другие объявления автора

Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
{