Карта сайта
Объявление не активно, найдите другие предложения в категории: Купальники
27 марта 2018, 09:57
Гімнастичні трико з декоративним елементом на передній частині стане відмінним в. Бердянск, Запорожская область. фото 1
Основная информация
#641115
200ГРН
Пол Для девочек
Состояние Новое
Возраст 6 лет
Описание
Гімнастичні трико з декоративним елементом на передній частині стане відмінним вибором для виступу на змаганнях. Також модель може з легкістю стати частиною танцювального костюма.

Трико для дівчинки виконано з біфлекс. Такий матеріал, як правило, об'єднує в собі кілька синтетичних волокон (в даному випадку це поліамід і еластан).

Сама модель виконана в класичному стилі, але завдяки декоративному елементу на передній частині виглядає досить святково. Передня частина трико з декоративним елементом повністю закрита, в той час як на спинці є невеликий виріз.

Замовити гімнастичне трико для дівчинки можна в різних колірних варіантах, також можна змінити місце розташування декоративного елемента.

Для того, щоб ознайомитися з набором доступних кольорів для даної моделі, ми рекомендуємо звернутися до консультантів ТМ «Джерсі». Зробити це можна в режимі онлайн на офіційному сайті, а також у фірмових магазинах в Бердянську.

Купити гімнастичне трико з декоративним елементом на передній частині та іншу продукцію ТМ «Джерсі» можна також в магазинах торгових представників марки, розташованих на всій території України.
https://tricot.com.ua/
Ключевые слова
трико