Карта сайта
Объявление не активно, найдите другие предложения в категории: Купальники
27 марта 2018, 09:57
Гімнастичні трико на тонких бретелях - незамінна для занять гімнастикою або танц. Бердянск, Запорожская область. фото 1
Основная информация
#641080
75ГРН
Пол Для девочек
Состояние Новое
Возраст 9 лет
Описание
Гімнастичні трико на тонких бретелях - незамінна для занять гімнастикою або танцями модель. Таке трико обов'язково повинно бути в гардеробі юної спортсменки або танцівниці, це обумовлено універсальністю даної моделі. Доповнювати гімнастичне трико на тонких бретелях можна в залежності від типу тренування - коротка або подовжена спідниця, хітон або лосини. Також трико може виступати і самостійним елементом в образі для тренування. Ще один доказ універсальності моделі - при більш ретельному декоруванні гімнастичне трико може стати навіть костюмом для виступів.

Модель виконана з віскози - натурального матеріалу з незначним додаванням синтетики (еластан). Трико на тонких бретелях представлено в універсальних кольорах - чорний і білий. Широкий розмірний ряд дозволить з легкістю замінити улюблену річ юної спортсменки або танцівниці відповідно до темпів її зростання.

Купити гімнастичне трико на тонких бретелях можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську. Також моделі ТМ «Джерсі» представлені в магазинах торгових представників по всій Україні.
https://tricot.com.ua/
Ключевые слова
трико