Карта сайта
0

​Таблетки для посудомийної машини «At home Clean» 5 in 1, 100 шт., Кропивницкий

20 марта 2018, 08:44
Таблетки для посудомийної машини At Home Clean Dishwashing Tablets 5 in 1 ефекти. Кропивницкий, Кировоградская область. фото 1
Основная информация
#896402
220.00ГРН
Категория рубрики: Для посудомоечных машин
Описание
Таблетки для посудомийної машини At Home Clean Dishwashing Tablets 5 in 1 ефективно видаляють вкоренілий бруд і роблять посуд блискучим і чистим, 100 шт.

5 в 1: миючий засіб, захист скла, сіль, ополіскувач, видалення плям.

Інструкція по експлуатації: Видалити залишки їжі з посуду. Переконайтеся, що фільтр посудомийної машини є чистим. Перевірте сіль і кількість ополіскувача (при необхідності). Зніміть захисну плівку з однієї таблетки. Помістіть таблетку в контейнер для миючого засобу посудомийної машини і закрийте кришку. Обполосніть руки після використання. Переконайтеся, що весь посуд можна мити в посудомийній машині. Якщо ваша шкіра пошкоджена або дуже чутлива, уникати тривалого контакту з миючим засобом. Якщо посуд дуже брудний (з засохлим брудом), використовуйте програму принаймні 65 ° С. Таблетки слід використовувати тільки в посудомийній машині. Якщо у вас жорстка вода, використовувати додатково сіль, для захисту посудомийних машин. Зберігати в сухому, прохолодному місці.
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев