Карта сайта
0

Садовые дорожки из гравия. Гравийное покрытие. Гравий с полиуретаном., Киев

Покриття Екотрек завдяки своїм унікальним характеристикам та естетичним перевага. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#3005078
500ГРН торг
Объекты ландшафта: Садовые дорожки
Вид: Гравий, галька
Описание
Покриття Екотрек завдяки своїм унікальним характеристикам та естетичним перевагам приваблює власників споруд та земельних ділянок для:
- облаштування та покриття прибудинкової території (тротуарів, садових, паркових, курортних зон, бігових та велосипедних доріжок, кемпінгів);
- облаштування та покриття доріжок і майданчиків біля ресторанів, мотелів, готелів, спортклубів, заміських резиденцій, приватних домоволодінь та котеджів;
- облаштування ландшафтного дизайну (укладання кольорового гравійного покриття, облаштування клумб та вазонів тощо);
- облаштування ландшафту гравійним покриттям басейнів і фонтанів;
- внутрішнього використання у прибудинкових спорудах (банях, саунах, терасах, під’їздах в багатоквартирних будинків, гаражах);
- внутрішнього використання в житлових приміщеннях (балкони, ванні кімнати, прихожі, тощо).
Переваги для таких об’єктів: покриття Екотрек не утворює пилу та сміття як бетон, легко змивається та очищується водою, перешкоджає ковзанню із-за своєї гравійної основи, є екологічно безпечним продуктом.
Переваги:
Стійкість до пошкоджень. Покриття Екотрек стійке до високих навантажень та температур із-за своїх хімічних властивостей пластичного клею. Покриття не тріскається і не пливе.

Морозостійкість та жаростійкість. Великий відсоток вільного простору між гравійним елементами після скріплення їх клеєм призводить до стійкості покриття Екотрек до пошкодження внаслідок розширення під дією низьких або високих температур.

Водовідведення. За рахунок своєї пористої структури та вільного простору між елементами гравію і клею – вода вільно проникає у покриття Екотрек, а потім в грунт. Із-за цього відпадає потреба в облаштуванні дренажних систем, вирішується питання калюж та криги.

Теплорегуляторні властивості. Покриття утворює тепловідбивну поверхню, яка сильно не нагрівається, а знизу зберігає вологу, тому залишається прохолодною в жарку погоду.

Виконуємо роботи по всій території України.
Ключевые слова
сад, дорожки, гравий, полиуретан, декоративные дорожки, гравийное покрытие, гравийные дорожки, дорожки из гравия, дорожки из камня, садовые дорожки
Оцените полноту описания
5 2 голоса Спасибо, ваш голос принят
Комментарии к данному объявлению отключены автором