Карта сайта
0

Розпис стін в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка

При створенні сучасних інтер'єрних композицій за допомогою настінного живопису з. Черновцы, Черновицкая область. фото 1
Основная информация
#9954860
1ГРН
Описание
При створенні сучасних інтер'єрних композицій за допомогою настінного живопису з'являється можливість відтворення прикладного мистецтва в інтер'єрі. Тому, не залежно від стилів в дизайні інтер'єру, все більше клієнтів вважають за краще бачити в своєму інтер'єрі розпис по стіні, виконану із застосуванням технік ручного художнього нанесення зображення і декорування інтер'єрних композицій.
Проводячи розпис стін, ми не обмежуємося у виборі технік, створюючи унікальні зображення ми застосовуємо різні техніки нанесення розпису і декорування художніх настінних панно.
Художній малюнок на стіні, в залежності від бажаного візуального результату, може наноситься як на фактурну, так і на гладку поверхню. Проводячи розпис стін в дитячій, ми намагаємося створити для дитини казковий світ, нове середовище проживання, в якій їй буде комфортно і цікаво розвиватися. Кімната, в якій застосовується такий незвичайний настінний художній декор буде виглядати стильно, красиво, незвично, а головне така кімната буде ексклюзивною.
Художній настінний живопис у нашому виконанні – це інструмент що дозволяє візуально змінити архітектуру приміщення, здатний виділити найбільш вдалі елементи в інтер'єрі, а також це гарантія якості і професійно виконана робота.

Наш Youtube канал:

Наш Pinterest: https://www.pinterest.ru/designstudiomoskalenko/boards

Наші роботи можна подивитись тут: https://design-moskalenko.com.ua/ua/portfolio/rozpys-po-stini
Ключевые слова
настінний живопис, розпис по стіні, настінне панно, художній малюнок на стіні
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев